Cu ocazia a implinirii a 9 ani al server-ului JB.ALPHACS.RO, am decis sa fac un concurs bazat pe imaginatie si distractie. Mai jos am explicat ce trebuie sa faceti si ce premii sunt puse in joc si acum ce mai urmeaza e sa va urez bafta si cei mai invenitivi sa castige. La multi ani!


Ce aveti de facut?
Concursul consta in cea mai frumoasa aniversare. Tot ce trebuie sa faceti voi, e sa fiti inventivi si sa faceti o aniversare asa cum va imaginati voi. Puteti folosi jucarii de plus, obiecte din casa sau orice altceva, rezultatul final sa rezulte aniversarea server-ului Jb.AlphaCS.Ro. Puteti folosi si imagini trase la imprimanta/xerox, numai inventivi sa fiti, dupa care sa faceti o poza si sa o postati in topicul asta, dupa modelul pe care l-am pus mai jos.

Regulament
Regulamentul e unul simplu. Oricine se inscrie in concurs, trebuie sa aiba in spatele aniversarii, o foaie unde scrie Jb.AlphaCS.Ro si numele cu care va inscrieti in concurs.

Model inscriere
Nick:
Poza cu aniversarea:
O mica descriere despre cum v-ati imaginat voi aniversarea:

Premii
Locul I: O luna: VIP, SOUND, VOICE, QUIT
Locul II: O luna: VIP, SOUND, VOICE
Locul III: O luna: VIP, VOICE

Concursul este valabil de pe data de 8 Iunie 2020 pana pe 22 Iunie 2020. Daca aveti nelamuriri, va astept pe profil cu un mesaj sau PM.