Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  2
Likes Likes:  9
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    reclamatie bvlack angel [REZOLVAT]

    ► Nick CS: mrmarin
    ► Nick admin/player reclamat: blacjk angelk
    ► Motiv: ban aiuyrrea
    ► Reguli incalcate: abuz bvan
    ► Dovezi (poze/demo): https://imgur.com/a/UtMtwFi
    mi0-a dat si minne prima ora _
    quit.se poate verifica logo

  2. Thanks BlackAngel.x thanked for this post
  3. #2

    User Info Menu

    Hai sa o luam asa
    1. Ai intrat sanky la ct fara minute
    2. Te-am rugat frumos sa iesi ca nu ai minute si nu e corect din partea ta in calitate de admin+ erau playeri care voiau ct si nu puteau datorita tie
    3. Prima data tu mi-ai dat ban aiurea de 3x dupa eu ti-am dat ban +minne+quit ca nu ai inteles de buna voie
    Stie si Khajit care a fost treaba

    Daca intrai T de la inceput nu aveam treaba cu tine nu imi pasa ca esti beat sau ce sloboz erai
    Last edited by BlackAngel.x; 11-06-20 at 01:04.

  4. Likes R0B0tz3L liked this post
  5. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Royal4HS View Post
    Hai sa o luam asa
    1. Ai intrat sanky la ct fara minute
    2. Te-am rugat frumos sa iesi ca nu ai minute si nu e corect din partea ta in calitate de admin+ erau playeri care voiau ct si nu puteau datorita tie
    3. Prima data tu mi-ai dat ban aiurea de 3x dupa eu ti-am dat ban +minne+quit ca nu ai inteles de buna voie
    Stie si Khajit care a fost treaba

    Daca intrai T de la inceput nu aveam treaba cu tine nu imi pasa ca esti beat sau ce sloboz erai
    Zic sa te duci drq, eram eu beat.. Da nu s acum invat sa nu vad dovezile ca n aveam min
    Revin cu poze, un minne aiurea + alt ban
    Daca n ai dovezi taci, ok?

  6. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by MONK. View Post
    Zic sa te duci drq, eram eu beat.. Da nu s acum invat sa nu vad dovezile ca n aveam min
    Revin cu poze, un minne aiurea + alt ban
    Daca n ai dovezi taci, ok?


    Cat de nesimtit esti ) bai asta ai intrat la ct fara minute+ nici erai pe sv, dupa ce s-a schimbat harta ai intrat la ct
    Ba nu ti-e rusine sa zici asta ca daca n-am dovezi sa tac cand stii ca esti vinovat
    Dupa ce ca ai plans la Khajit sa-ti scoata banul mai ai tupeu sa scrii asta acum
    I-am explicat si lui Khajit ce ai facut nu vad care e rostul sa mai stau sa ti explic ti-e cat de prost esti si vad ca ti-o arzi sanky pe aici cu minciuni@Khajiit
    Am zis ca nu are rost sa fac poze+demo(Era si ora 02:00/01:00) etc pentru un ghertoi ca si tine cand tu ai venit si ti-ai batut joc de playeri ca eram 12 pe server, daca era sv mai gol treceam cu vederea
    Dar se pare ca ma faci sa ti pun frana la net de acum, janes tu
    Eu iti zic sa nu incepi un razboi cu mine ca se vede urat dupa
    Last edited by BlackAngel.x; 11-06-20 at 14:40. Reason: #FREEmarian

  7. Thanks MONK. thanked for this post
    Likes Kser, JuveT. liked this post
  8. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Royal4HS View Post


    Cat de nesimtit esti ) bai asta ai intrat la ct fara minute+ nici erai pe sv, dupa ce s-a schimbat harta ai intrat la ct
    Ba nu ti-e rusine sa zici asta ca daca n-am dovezi sa tac cand stii ca esti vinovat
    Dupa ce ca ai plans la Khajit sa-ti scoata banul mai ai tupeu sa scrii asta acum
    I-am explicat si lui Khajit ce ai facut nu vad care e rostul sa mai stau sa ti explic ti-e cat de prost esti si vad ca ti-o arzi sanky pe aici cu minciuni@Khajiit
    Am zis ca nu are rost sa fac poze+demo(Era si ora 02:00/01:00) etc pentru un ghertoi ca si tine cand tu ai venit si ti-ai batut joc de playeri ca eram 12 pe server, daca era sv mai gol treceam cu vederea
    Dar se pare ca ma faci sa ti pun frana la net de acum, janes tu
    Eu iti zic sa nu incepi un razboi cu mine ca se vede urat dupa
    Ce i cu tine ma,2k20 frana la net ))))))
    hahahahahahahaha,penibil.Vezi-ti de treaba.Reply ul tau fara dovezi nu este luat in considerare.Stai linistit nu am citit tot pentru ca nu ma obosesc sa citesc prostiile unui jeg uman. pup
    nu m-am plans lu khajit,i-am zis doar sa mi dea unban ),vorbesti in necunostinta de cauza,du te la strans iarba si taci
    apropo,invata sa scriyyyy si dupa pui frana la net ,bai piticot nesimtit. "ti-e nu tie rusine" ??
    "Eu iti zic sa nu incepi un razboi cu mine ca se vede urat dupa"
    hahaha,chiar voiam sa rad azi.Am gasit motivul.
    Faci de ras comunitatea + serverul cu d astea
    Last edited by MONK.; 11-06-20 at 17:33.

  9. #6

    User Info Menu

    Nu mai fi nebun ca ai telecom
    Dintre noi 2 tu esti singurul care e penibil in situatia asta dupa ce ai facut mai ai si nesimtirea asta jegoasa sa minti si sa faci reclamatie
    Nu te obosesti sa citesti pentru ca nu stii sa citesti asta e partea a 2 a
    Cred ca mai bine te duci la somn ca la ora 7 te duci cu vaca pe camp
    Dovezile sunt in log-uri se vede clar tot in log cand ti-am scris sa iesi, cand ai aparut dintr-o data la ct, eu doar ti-am dat minne ca sa iesi ca nu voiai si dupa ai intrat mi-ai dat ban iar am intrat si din nou ban si tot la fel pana cand te-am banat

    Doar o data am gresit aici "sa ti explic ti-e cat de prost esti"
    Nu inteleg ce tot o sugi aiurea cu mine
    Ti-am zis ca nu stii sa citesti

    "nu m-am plans lu khajit,"
    De asta a zis sa te las ca tot il disperi pe steam ?

    Nu mai fi nebun johnutule ca intru peste tine cu irc ul asta
    Last edited by BlackAngel.x; 11-06-20 at 18:26.

  10. #7

    User Info Menu

    Scuze ca ma bag, dar si mie mi- dat black angell asta ban ca cica a venit unu AW Asura il cunosc si cica a luat ban 6 zile ca a jucat cu wall si dupa intru si eu pe server sa ma joc si vine black angel si ma injura imi da ban. @TheLord @Strumf rezolvati acest copil in calduri.

  11. #8

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by ScorpionAlex View Post
    Scuze ca ma bag, dar si mie mi- dat black angell asta ban ca cica a venit unu AW Asura il cunosc si cica a luat ban 6 zile ca a jucat cu wall si dupa intru si eu pe server sa ma joc si vine black angel si ma injura imi da ban. @TheLord @Strumf rezolvati acest copil in calduri.
    de unde ati aparut ma?
    AW Asura esti tu, putem verifica ip urile si tot daca vrei jhonutzule a stat ROBOTZEL spec pe tine o mapa cu demo on si te-a prins cu wall, nu ti-e rusine sa te joci cu wall pe jb?

  12. Likes R0B0tz3L, T.Dog, JuveT. liked this post
  13. #9

    User Info Menu

    [QUOTE=Royal4HS;582368][B]de unde ati aparut ma?
    AW Asura esti tu, putem verifica ip urile si tot daca vrei jhonutzule a stat ROBOTZEL spec pe tine o mapa cu demo on si te-a prins cu wall, nu ti-e rusine sa te joci cu wall pe jb?[/ pa

  14. #10

    User Info Menu

    Nu inteleg ce tot imi apare mie numele in aceasta situatie, eu nu-s numitorul comun in aceasta poveste.
    Ideea e simpla, Monk aka betivu' notoriu a intrat pe sv si a vrut din prima CT, black angel a incarcat, a tinit si a banat =]], ma rog cica s-au dat si minne, quit etc...dar nu vad decat o poza cu ban.
    TheLord a dat unban prima data, dar blackangel a banat iar, si a trebuit sa pierd eu o ora ca sa reusesc sa intru pe CS, ca nu mi mergea ca sa-l rog pe Black angel sa-l lase sa se joace.
    E drept ca nu avea ce cauta CT fara minute, dar mna, erau 10 playeri, era 1 noaptea, a vrut si omul sa se distreze mai repede.
    Nu mananc cacat, si eu mai fac uneori manevre d-astea, dar sunt subtil sau sunteti voi foarte draguti
    Ideea e ca ma pis pe ce ati scris voi aici.
    Amandoi va jucati acum pe server fara probleme, dar va ardeti in glume si comm pe aici, why? =]]
    Eu zic sa retragi reclamatia @MONK. ca si tu ai o parte din vina, iar black angel doar vorbe =]]

    hai sal

  15. Likes CoNaN93, JuveT., Mirel. liked this post
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •