Quote Originally Posted by Grim Reaper View Post
Propun un day numit : Cautator de suruburi
Detalii despre day : Simon trebuie sa ascunda 3 suruburi dintre care 2 sunt "ruginite" iar 1 surub este "nou", si sa fie meniu ca la Find the Pig numai ca sa apara ceva de genu :

Numai ca fiecare surub sa aiba un pret adica daca gasesti un surub "ruginit" primesti intre 5 si 15 banuti iar daca gasesti surub ul "nou" sa primesti intre 20 si 30 banuti
Si sa se faca asa ca daca un jucator gaseste un surub sa paota sa gaseste si celelalte adica sa nu fie restrictie sau ceva.

EDIT: Dupa ce se gasesc toate "suruburile" sa se termine runda (Sa nu mai fie lr-last request(toti prizonieri sa moara)

Multumesc pentru toata atentia acordata
Cu stima si respect GaByVaDaBaSs ak Grim Reaper
Hmmm ideea asta este foarte PERFECTA sincer, este foarte perfecta si sa o facem day nou dar eu zic ca este mai PERFECTA daca utilizam ideea ta direct la "Find the Gift Day", unde este cea mai mare nevoie de asa ceva deoarece daca scapa unul si vede unde a ascuns simon cadoul = castiga instant, asa daca simon are 3 cadouri din care doar 1 este bun si ala de scapa nu stie care este fix cel bun deci au o sansa TOTI de pe server.
Este idee perfecta pentru a da o sansa la toti de pe server ca sa gaseasca cadoul si sa eliminam orice posibilitate de ABUZ sau BUG la acest day (cum am zis mai sus, sa scape unul sau sa vada unul unde a ascuns cadoul si sa il ia rapid).

Inafara de asta, as mai putea face (acum notez ca idee pentru mine) ca simon sa selecteze locurile unde sa fie spawnate cadourile, fara ca acestea sa fie spawnate pana cand incepe day-ul (sau fara fi vizibile pentru echipa TERO) si asa chiar ca am elimina TOT si ar fi un day corect pentru toti .
Las topicul deschis, azi probabil ma ocup de topicurile de pe forum la toate categoriile si de maine ma ocup si de chestiile astea, in caz ca uit va rog sa imi mai dati tag deoarece ideea asta este chiar foarte buna.