Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  2
Results 1 to 6 of 6

Thread: Bug

  1. #1

    User Info Menu

    Bug

    acest bug poate fi observat doar de la Staff in sus...daca vrei sa dai mute la un jucatar...ai sanse sa scrie in chat ca acest jucator are mute deja....desi el vorbeste...si daca face ear rape playerii trebuie sa astepte pana il gasesti in admin tab si sa ii dai mute....din pacate nu am facut fotografie....dar am patit asta de o gramada de ori....pot confirma si alti admini acest bug

  2. Likes KeNNNN VoDa liked this post
  3. #2

    User Info Menu

    da , pot confirma acest bug exista cand vrem sa dam mute cuiva uneori ne zice acest jucator are deja mute sau ceva de genu si daca dam unmute si dupa mute acelas lucru , trebuie sa dam mereu mute din admin si cum zicea si elit e greu sa cauti playerul in lista de admin mai ales cand sunt multi playeri

  4. Likes KeNNNN VoDa liked this post
  5. #3

    User Info Menu

    Incercati mute fara minute sau chiar silence, silence = mute+gag.
    Daca nu merge cel fara minute incercati cu minute, daca nici asa nu merge scrieti aici.

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  6. #4

    User Info Menu

    am mai descoperit un bug tot ceva de genul..este la ban....cand dai !ban nume permanent(sau 0 si se pune permanent) general hacking apare ca client not found , chiar daca acel player este pe server...chestia cu mute daca nu poti dai silence si gata...dar la asta cu ban pana il cauti in adminchat ala poate iese..pls daca poti @TheLord sa rezolvi

  7. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by _ELIT_ View Post
    am mai descoperit un bug tot ceva de genul..este la ban....cand dai !ban nume permanent(sau 0 si se pune permanent) general hacking apare ca client not found , chiar daca acel player este pe server...chestia cu mute daca nu poti dai silence si gata...dar la asta cu ban pana il cauti in adminchat ala poate iese..pls daca poti @TheLord sa rezolvi
    Pai poate nu scrii numele corect, pune mai bine userid nu nume, cauti la status userid si banezi direct ala din consola cu sm_ban #userid 0 motiv

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  8. #6

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by _ELIT_ View Post
    am mai descoperit un bug tot ceva de genul..este la ban....cand dai !ban nume permanent(sau 0 si se pune permanent) general hacking apare ca client not found , chiar daca acel player este pe server...chestia cu mute daca nu poti dai silence si gata...dar la asta cu ban pana il cauti in adminchat ala poate iese..pls daca poti @TheLord sa rezolvi
    Scrie status in consola si baneaza cu sm_ban direct steamid.

    Problema cu gag si mute a fost rezolvata, verificati daca totul este okay acum !!!
    Tot asa daca nu merge sa folositi gag/mute puteti da oricand din meniu ca si de acolo merge (!admin sau sm_admin).
    T/C

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •