Na ce sa spun in acest post.
In acest post vreau sa vorbesc despre prostia lui Black Angell pe scurt un handicapat fara viata. Asa deci sa trecem la subiect.
Acest terminat fara suflet cand am intrat si eu pe jb ca mi-a expirat banul de 2 zile 18 ore si 30 de minute sau cat or fii ele cu motiv aim intra si el pe sv dupa ce mai vorbesc eu cu mirel unu crosoto sau nu stiu ce nume avea de lag in cs 1.6 ca nu ii mergea bine lu mirel csu si avea foarte mult lag si i am zis sa umble la setarile pcului la nivida controll panell sa dea vsyncu pe off adjca pe 0 dupa black cacat imi spune nb scorpi si eu ii zic nb dupa aveam un lag imens si el nu stiu ce mi a dat pe ip la net si mi-a bagat o retea Hidden Netowrk si nu am intrat in ea dupa nu mai aveam net am verificat netul el fiind nou si bun nu mai mergea a mers dupa ceva timp si am vazut pe sv ban scorpionalex timp 2 zile 18 ore si 30 de minute si dupa nu mi a mai mers netul black ne vedem in bucuresti in piata victoria sa imi platesti netul ori vin dupa tine ca te am depistat si ne vedem esti un terminat sugi pwla strumf poti sa imi dai cate infractionsuri vrei tu pe acest post ca nu ma intereseaza