Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  16
Likes Likes:  84
Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 51 to 60 of 65

Thread: Gura mati

  1. #51

    User Info Menu

    @TheLord te rog sa te uiti in log-uri de la ora 16:10 pana la 16:45 sa vezi ce nume frumaose isi punea Matilda. si ScorpionAlex...Si dupa va intrebati toti de ce pleaca palyeri de pe sv.
    Eram marti inainte sa il banez a inceput sa injure playeri sa ii ea la morti si al vii sa se ia de mamele lor. @ScorpionAlex la varsta ta mai bine ai iesi afara, du te si joaca-te baaaaaaaa, esti toxic , gandeste-te la viitor-ul tau ca peste 5 6 ani ai sa devii major , si nu sper ca ai sa faci la fel, lasa jocurile , du-te si joaca-te iesi afara nu mais ta si injura admini , playeri si pe cine vrei tu (COPIL TOXIC)

  2. Likes KillerElite liked this post
  3. #52

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by F-A-N-T-O-M-A View Post
    eu cu khajiit lord si strumf (nu stiu daca mai face cineva ca sa il pun si pe el)dam unban cand credem ca nu se merita ban-ul ala si tot asa asteptam si noi reclamatie daca cineva considera ca nu am actionat corect, app de ce zicea kaleb pe aici , eu am citit ca a zis "plin de kalebi pe aici" nu?


    imi plake kum se krede asta superior ....small pp

  4. Likes JuveT. liked this post
  5. #53

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Grim Reaper View Post
    @TheLord te rog sa te uiti in log-uri de la ora 16:10 pana la 16:45 sa vezi ce nume frumaose isi punea Matilda. si ScorpionAlex...Si dupa va intrebati toti de ce pleaca palyeri de pe sv.
    Eram marti inainte sa il banez a inceput sa injure playeri sa ii ea la morti si al vii sa se ia de mamele lor. @ScorpionAlex la varsta ta mai bine ai iesi afara, du te si joaca-te baaaaaaaa, esti toxic , gandeste-te la viitor-ul tau ca peste 5 6 ani ai sa devii major , si nu sper ca ai sa faci la fel, lasa jocurile , du-te si joaca-te iesi afara nu mais ta si injura admini , playeri si pe cine vrei tu (COPIL TOXIC)
    Ce se intampla cand ei supradoza de teddy vedeti sus

  6. Likes BlackAngel.x, Kser liked this post
  7. #54

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by ScorpionAlex View Post
    Ce se intampla cand ei supradoza de teddy vedeti sus
    Ce gluma,stii in ce an suntem?Legat de acest topic ''minunat'' Nu mai comenta scorpioane,ca daca imi pun ambitie,te tin in minne si ban,nu mai fa pe Luceafaru cu noi.Nu ne lua la misto,ca s-ar putea sa te trezesti la usa cu @Cosmin.# .Ai grija mare,ca nu esti dorit pe acest server,ai noroc cu lord.

    Sau,poate il pun pe @Shadow.ExE .Doar Dumnezeu stie ) ) )
    Last edited by JuveT.; 01-07-20 at 19:28.

  8. #55

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by JuveT. View Post
    Ce gluma,stii in ce an suntem?Legat de acest topic ''minunat'' Nu mai comenta scorpioane,ca daca imi pun ambitie,te tin in minne si ban,nu mai fa pe Luceafaru cu noi.Nu ne lua la misto,ca s-ar putea sa te trezesti la usa cu @Cosmin.# .Ai grija mare,ca nu esti dorit pe acest server,ai noroc cu lord.

    Sau,poate il pun pe @Shadow.ExE .Doar Dumnezeu stie ) ) )

  9. Likes JuveT. liked this post
  10. #56

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by JuveT. View Post
    Ce gluma,stii in ce an suntem?Legat de acest topic ''minunat'' Nu mai comenta scorpioane,ca daca imi pun ambitie,te tin in minne si ban,nu mai fa pe Luceafaru cu noi.Nu ne lua la misto,ca s-ar putea sa te trezesti la usa cu @Cosmin.# .Ai grija mare,ca nu esti dorit pe acest server,ai noroc cu lord.

    Sau,poate il pun pe @Shadow.ExE .Doar Dumnezeu stie ) ) )
    Doamneee lasa seringa aia cu teddy in ea ca te omoara bine ca nu iei cu butoiu

  11. Likes BlackAngel.x liked this post
  12. #57

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by ScorpionAlex View Post
    Doamneee lasa seringa aia cu teddy in ea ca te omoara bine ca nu iei cu butoiu
    Sa beau teddy?Pai ce?Crezi ca ma cheama ScorpionAlex?Sa fiu prostul Server-ului?Sa ma jigneasca toata comunitatea?Stai cuminte,ma simt bine in pielea mea,pe tine te ia toata lumea peste picior

  13. #58

    User Info Menu

    Voi chiar nu observați ce vrea sa va faca? El vrea sa va enerveze, el vrea atenție.Nu va mai luati cu el la cearta ca nu o sa ajungeți nicăieri, vedeți va de treaba voastră si lăsați-l să comenteze cat a vrea.
    Voi nu ati vazut ca de cand a inceput chestia asta, se crede "șmecher" , s3 vede ca cine îl educa nu o face cum trebuie asa ca vine pe server sa ne arate cum e el educat, sau poate chiar pe invers. Nu ati vazut ca de cand a luat unban si i s-a scos interdicția e mare Barosan?
    El cauta atentie, daca vede ca nu mai ii se oferă o sa se dea batut dintr un moment in altul

    EDIT: Va spun încă un lucru ce ar trebui sa faceti: IGNORATI-L
    Last edited by Grim Reaper; 01-07-20 at 21:17.

  14. #59

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Grim Reaper View Post
    Voi chiar nu observați ce vrea sa va faca? El vrea sa va enerveze, el vrea atenție.Nu va mai luati cu el la cearta ca nu o sa ajungeți nicăieri, vedeți va de treaba voastră si lăsați-l să comenteze cat a vrea.
    Voi nu ati vazut ca de cand a inceput chestia asta, se crede "șmecher" , s3 vede ca cine îl educa nu o face cum trebuie asa ca vine pe server sa ne arate cum e el educat, sau poate chiar pe invers. Nu ati vazut ca de cand a luat unban si i s-a scos interdicția e mare Barosan?
    El cauta atentie, daca vede ca nu mai ii se oferă o sa se dea batut dintr un moment in altul

    EDIT: Va spun încă un lucru ce ar trebui sa faceti: IGNORATI-L
    Avem in aceasta comunitate un baiat care il duce mintea la orice si se vede ca este un om bun [TOT RESPECTUL] meu nu glumesc

  15. Likes Grim Reaper, BlackAngel.x liked this post
  16. #60

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by ScorpionAlex View Post
    Avem in aceasta comunitate un baiat care il duce mintea la orice si se vede ca este un om bun [TOT RESPECTUL] meu nu glumesc

  17. Thanks Grim Reaper thanked for this post
Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •