Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  3
Results 1 to 10 of 21

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #18

    User Info Menu

    As dorii sa incheiem acest subiect, atat timp cat el nu stie sa pune niste poze pe forum nu am pretentia sa fie si admin bun, esti la inceput???, cum? nu e mare scofala sa dai /ahelp /donehelp bind pt comenzi. Alta sta treaba ca tu nu ai destula experienta in a face baze , vad playeri ca se planga ca stai un timp prea mult in a da help, o sa ma uit in cstrike sa vezi ca nu am tras, eram 3 ct aveam team cu 1 si celalalt m-o rugat sa fac team cu el si i-am lasat pe aia 2 in baza mea , am zis ca ma plimb pe mapa , in reg scrie (mai citeste de catevaori reg) fr e atunci cand tragi , astept dovada cand fac fr si trag , Vreau dovezi aici nu in privat la nu stiu cine .

    A si pentru intelectul tau , daca cumperi speed si gravity e la fel ca ala de la vip

    1. Reclamatiile fara dovezi nu sunt luate in considerare.

    Va rog postati doar dovezi in rest sa nu ne mai chinuim sa scriem pt topicu asta, atat timp cat el nu stie sa puna niste poze pe forum nu avem pretentii sa fie admin bun


    Adaug aici alta doveza in ce consta acest fr care zice el ca am tras
    https://www15.zippyshare.com/v/45vsrSyT/file.html
    nu am tras 1 glont toata runda( mai si minte pe deasupra , ameninta ca a facut recl si ca o sa fie citita , abuz hook ca sa faca demo ca "Abuzez speed vip" ( saracu de el nu stie ca speed din shop e la fel ca ala de la vip) se vede in demo ca a dat echo /ahelp d-asta am mutat ,pe langa ca mai si minte ca am tras in el, daca ai experienta de 5 ani imi zici si mie de ce te misti asa incet la baze? Sa zicem ca nu te-ai incalzit , dar dupa cateva ore tu ar trebuii sa sari sa faci baze bune, cea ce nu faci bine este ca nu citesti regulamentul bine ( baga-te frate sa il citesti de 10 ori , ca nu cred ca are cineva chef sa le plece playeri de pe sv din cauza ca nu stim noi admini reg). Nu conteaza experienta de cat joci tu bb sau altceva, pentru mine este egal cu 0. poti sa fi bun si cu experienta foarte mica , poti sa fi si mai putin bun cu experienta mare

    pe langa asta cum o eroare a consolei? sa stii ca de la tasta 0 pana la 5 sunt vreo 10 cm deci aici nu punem problema de fat finger( adica in loc sa dai tasta 5 dai 6 )
    Last edited by 3l_Andrei112; 03-07-20 at 12:28. Reason: adaugare dovezi

  2. Likes karterr liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •