Dupa cum am zis prima editie din eventul de vara se termina pe data de 17/07/2020 deci haidati sa anuntam castigatorii si desigur sa dam start la editia 2 al acestui event!
Sper ca totul a decurs bine pe parcursul acestui event si ca nu au fost probleme, pierderi au fost 0 din cate am vazut deci inseamna ca de acum sistemul functioneaza perfect, totusi daca o sa mai intervina probleme va rog sa le raportati cat mai rapid !
Va iubi !


Poza cu castigatorii FINALI:





Locul 1: GabiSGS si a castigat +1 si VIP+SOUND+VOICE o luna - premiul a fost acordat
Locul 2: Opris si a castigat +1 si la alegere doua avantaje dintre VIP/SOUND/VOICE o luna - premiul a fost acordat
Locul 3: T.Dog si a castigat +1 si la alegere un avantaj dintre VIP/SOUND/VOICE o luna - premiul a fost acordat

Astept PM dupa urmatorul model de la cei care au de ALES avantaje:

NICK CS:
Link topic anunt castigatori:
Avantaj ales:



Acesta a fost primul concurs de vara organizat dupa cele aniversare, cu siguranta o sa mai fie alte concursuri inafara de acesta pe parcursul verii! Cum am spus, dupa ce se termina acest event fix in aceasi zi o sa organizez si editia a 2-a care o sa tina pana pe 31!
Sper ca o sa va distrati alaturi de noi si vara asta, o sa incerc sa intru si eu de mai multe ori sa ne distram ca pe vremuri mai ales ca acum am scapat de orice stres !
Multumim ca alegeti server-ul nostru de 9 ani si ca nu ne-ati parasit in tot acest timp!

Stiti bines ca va iubix si va pupix dragutilor !
Felicitari tuturor castigatorilor cat si tututor participantilor!!