Asa ca paranteza, mi se pare foarte trist unde s-a ajuns cu toata treaba asta, nu o sa zic "generatia" ca si eu practic inca sunt din "generatia" noua, dar mi se pare foarte trist ca pana acum 1-2 ani adica de prin 2018 melodiile propuse sunt mai mult triste, depresive, injuraturi 2k20 si astea sunt cam 80% dintre cele propuse, restu 20% sunt ca pe vremuri adica caterinca, fericite, daca nu chiar caterinca dar macar ceva dubstep, electro, dance care sa dea o stare buna celor care le asculta, sincer nici nu stiu ce gen pot spune ca au melodiile de le ascult eu acum (majoritatea sunt la fel ca cele vechi de le ascultam), dar probabil cele 3 genuri combinate.
Stiu ca "depresia" este un subiect sensibil pentru multi din ziua de azi, multi chiar sunt depresivi dar foarte multi nici nu stiu ce este aia depresia si se dau drept depresivi. Sincer in cei 22 de ani ai mei nu stiu daca chiar am fost vreodata depresiv, probabil ca am fost dar nu mi-am dat seama ca "aia" este depresie, cand eram trist sau mai stiu eu cum ma bagam sa joc ceva, de exemplu jb. si trecea instant, dupa ma gandeam la solutii si a 2-a zi sau in ceva timp se rezolva totul.
Prin paranteza asta micuta vreau doar sa zic ca: nu vreau sa ajunga jb-ul locul care va alimenteaza depresia sau tristetea si mai mult, locul in care sa ne plangem etc., vreau sa ramana ca pana acum locul in care UITATI de toate problemele din viata reala si va distrati in timp ce jucati, va faceti prieteni, chiar prieteni cu care puteti discuta probleme astea in privat si asta va asigur eu ca va ajuta mult mai mult decat orice, vreau sa ramana locul care va da o stare buna, dupa ce iesiti sa va "vindece" de toate gandurile astea prostesti care va alimenteaza depresia. Totusi cu melodii de genul, mai ales folosite frecvent pe server nu stiu cat de mult mai reuseste acest server sa va ofere ce am zis mai sus, va faceti singuri rau cand propuneti melodii depresive, care dupa parerea voastra "va ajuta" sau "va caracterizeaza" in acele momente, dar va asigur eu ca nu este asa, si o manea la caterinca va face sa va simtiti mai bine.

M-am gandit mult sa dau send sau nu la acest mesaj, dar hai sa il lasam aici, poate observam vreo schimbare.
Sound-urile au fost schimbate.
T/C

Ps.: asta poate se datoreaza si faptului ca am facut chestia asta cu "propuneri sound", in trecut puneam strict eu sound-urile si erau cam cele de le ascultam pe moment + de alea caterinca. Dar totusi si la inceputul propunerilor erau doar de alea caterinca si happy