Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  1
Results 1 to 10 of 10

Thread: Propunereee

  1. #1

    User Info Menu

    Propunereee

    Propun sa se bage un day "Reverse Day" sau ceva de genu si unu din prizonieri sa fie ales random ca fiind simon iar restul sa se faca ct, cum e la counter strike day, si in caz ca se alege unu fara microfon sa se poata da /set, iar acel simon ales sa ii poata alege si el niste gardieni pe langa, nuj cat de corect am scris da intelegeti voi

  2. #2

    User Info Menu

    Nu se merită, cum am spus și în alte d-astea, sunt foarte multe day-uri pe server, din care doar majoritatea acestora se joacă, iar celelalte nu sunt alese. În orice caz, 1 săptămână se va juca acest day, după vor fi lasa-te baltă ca celelalte.

  3. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Gogu Gabriel View Post
    Nu se merită, cum am spus și în alte d-astea, sunt foarte multe day-uri pe server, din care doar majoritatea acestora se joacă, iar celelalte nu sunt alese. În orice caz, 1 săptămână se va juca acest day, după vor fi lasa-te baltă ca celelalte.
    mai bine s-ar scoate multe din ele, cum ar fi walk day, provocari day s.a.m.d

  4. #4

    User Info Menu


    alex.#

  5. #5

    User Info Menu

    .

  6. #6

    User Info Menu

    mne

  7. #7

    User Info Menu

    cel mai naspa day auzit ever

  8. #8

    User Info Menu


    sKz

  9. #9

    User Info Menu

    Si daca acel random nu are microfon, ce faci?
    Avem mai multe day-uri cu reverse, inutile.
    Stii si tu ca sa o arzi pe invers nu e de bine =]]

  10. #10

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by abDu View Post
    Propun sa se bage un day "Reverse Day" sau ceva de genu si unu din prizonieri sa fie ales random ca fiind simon iar restul sa se faca ct, cum e la counter strike day, si in caz ca se alege unu fara microfon sa se poata da /set, iar acel simon ales sa ii poata alege si el niste gardieni pe langa, nuj cat de corect am scris da intelegeti voi
    Ca raspuns definitiv, nu cred ca o sa bagam un asemenea day din cauza ca nu ii vad deloc rostul, adica sa zicem ca jucati 20 tero si 5 ct, un tero este ales simon si da comenzi la ct, ceilalti tero ce fac?
    Daca e sa o luam sa transformam si ceilalti tero in "ct" si sa se supuna toti ordinelor iar nu este okay deoarece practic nu se inverseaza rolurile doar este un alt simon.
    Nu prea ii vad rostul la asa ceva.

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  11. Likes abDu liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •