Salut, in primul rand am cateva propuneri:

1. Help-ul pentru fiecare grade [de ce?]: Pai in primul rand is admin dar sa nu poata sa ajute e stupid...rau daca tot is atatea grade sa se folosesca cum trebuie nu doar sa dea slay/kick etc
si sa se dea maxim pana la minutul 30/3:00 ca sa si atace sa putem juca.

2. Fiecare jucator sa aiba pe runda 3 deathuri daca nu joaca si ZM.

3. Hp-ul zm mai mare gen 5000HP/6500HP si tot pe nivele etc ceva sa balansati + bazele fara o limita la ele poate maxim fara SURF si x3 maxim asa ar invata sa joace jucatori daca el moare dint-un ak gold in cap.. la un layer e degeaba.

4. Timp de construit 3 minute si timp de pregatire 30/35 secunde asa poti testa propria baza char daca "Nu o gasesti/Nu stiu sa intre", ideea e ca asa nu se mai face block sau la pixel dar ala nu poate sa treaca deloc daca nu e adminu on pai X sau Y face o baza simpla dar cu block si char daca nu ataca la el nici el nu ataca dupa.

5. Hook doar in timp de construit ca sa nu mai intre adminul cu hook ca am vazut destui si e enervant.

6. Cu admini fiti mai duri FONDATORI nu le dati mura in gura ca se invata a gresit ii spui daca mai faci asta "papa" nu stau sa ma rog de tine iti vrei adminul ai grije de el si nu le mai dati grade asa mari dati mai mic si dupa sa faca cere UP .

7. Un vip free daca doriti de la ora 200-210/22:00 alegeti voi macar 1 ora sa avem si noi vip si puteti sa il faceti diferit in loc de AK47/M4A1 sa puneti alte arme.

8. Creditele sa se fac mai rapid gen pe kill sa iei 20/30 credite iar in cap sa iei 45 cu lama sa iei 70 si la xp la fel sa iei 5XP pe kill pe cap 8XP sau la xDMG [10000 sa iei 40 credite cu 20 xp]
asa putem folosi shop-ul mai bn daca tot ieste bagat si puteti sa mariti si valoare

9. Sknuri pt arme/classe un shop care sa aiba asa:

PENTRU CT:
O arma sau 2 cso sau M4A1
200HP
3 sau 5 grenade HE/INGHET
GodMode 5s
Viteza+Gravitatie
Etc ceva mai nou sa fie

PENTRU ZM:
Madness 3s
HP 3000-4000
X2 DMG
Etc

Cam atat momentat astept parere SINCERA de ce vrei ai sau de ce nu vrei aia sa specificati.