Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  3
Results 1 to 10 of 10

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Propunere pt cererile de up

    Nu stiu daca o fi neaparat propunere pt server , dar altundeva nu am unde sa o pun, asa ca. Propun ca gradul de GENERAL sa nu mai fie luat prin cerere de up, acesta sa fie luat prin propunerea altui jucator cu GENERAL si la acest topic sa raspunda cu pro sau contra doar GENERALII !!!!!! Ca eu sincer m-am saturat ca toti copii toxici sa aiba cel mai mare grad de pe server si sa nu fie in stare de nimic.

    Rog sa raspunda doar oamenii cu cap la acest topic , multumesc!

  2. Likes robbyz liked this post
  3. #2

    User Info Menu


    Are dreptate

  4. #3

    User Info Menu

    E buna ideea, propusa de mai multi, problema e ca daca ar face chestia asta ar trebuii sa scoata la toti generalu si sa faca el o selectie. Mai bine ar fii un alt grad eventual, ce iti acorda doar imunitate, dat la persoanele cu cap. Insa si aici normal ca toti ne numim "oameni cu scaun la cap", pana si cei mai mari abuzatori de pe server se considera cei mai "capabili". Si toate persoanele mature care fac si treaba buna nu prea au timp pentru server, chef si altele, ca sincer si mie mi se duce chefu cand intru pe server si vad copii cu varsta sub 12 ani care nici macar nu s-au deranjat sa citeasca regulamentul (sunt si 12+ mai retardati ca aia mai mici). Deci overall contra, ca n ai ce persoane sa pui, ca sa fie si active si sa faca si treaba buna.

  5. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by AssAssiNsCreeD View Post
    E buna ideea, propusa de mai multi, problema e ca daca ar face chestia asta ar trebuii sa scoata la toti generalu si sa faca el o selectie. Mai bine ar fii un alt grad eventual, ce iti acorda doar imunitate, dat la persoanele cu cap. Insa si aici normal ca toti ne numim "oameni cu scaun la cap", pana si cei mai mari abuzatori de pe server se considera cei mai "capabili". Si toate persoanele mature care fac si treaba buna nu prea au timp pentru server, chef si altele, ca sincer si mie mi se duce chefu cand intru pe server si vad copii cu varsta sub 12 ani care nici macar nu s-au deranjat sa citeasca regulamentul (sunt si 12+ mai retardati ca aia mai mici). Deci overall contra, ca n ai ce persoane sa pui, ca sa fie si active si sa faca si treaba buna.
    very mult adevar votati pentru asasin - creator server

  6. Likes AssAssiNsCreeD liked this post
  7. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by TonY M. View Post
    very mult adevar votati pentru asasin - creator server
    pro ptr creatos sv lu assassin )))
    apropo n am minte da sunt macar bun de ceva

  8. #6

    User Info Menu

    Raspund pt ca am cap
    Pro

  9. #7

    User Info Menu

    pro*******

  10. #8

    User Info Menu


    2 minute lua sa vezi cat de putine cereri de up pt general sunt pe forum (in comparatie cu cati generali vezi pe server), numai pe prima pagina
    din toate cererile de pe forum alea de general is cele mai putine
    in schimb multi doneaza direct la general deci si daca baga numa pe propunere sau cum o fi tot ar fi multi cu general, sau care iau general dupa schimbare

    si cu chestia asta cei care chiar au experienta nu mai pot lua si trebuie sa stea sa cerseasca pe server ca sa aiba sansa la up

  11. Likes Digi✞ДĿ_Sρî∂Ǝ liked this post
  12. #9

    User Info Menu

    mi se pare ok

  13. #10

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by *sweet* View Post
    Nu stiu daca o fi neaparat propunere pt server , dar altundeva nu am unde sa o pun, asa ca. Propun ca gradul de GENERAL sa nu mai fie luat prin cerere de up, acesta sa fie luat prin propunerea altui jucator cu GENERAL si la acest topic sa raspunda cu pro sau contra doar GENERALII !!!!!! Ca eu sincer m-am saturat ca toti copii toxici sa aiba cel mai mare grad de pe server si sa nu fie in stare de nimic.

    Rog sa raspunda doar oamenii cu cap la acest topic , multumesc!
    https://alphacs.ro/showthread.php?11...MPORTANT/page3
    Scrieti aici din nou pro sau contra.
    T/C

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •