Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  2
Likes Likes:  3
Results 1 to 1 of 1

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Mandru Retragere kaneki

    Scuze ca fac asta dar. Nu pot fi admin pe alt server din cauza ca sunt slot aici deci ma retrag din comunitatea asta.
    N-am un model asa ca aa
    @TheLord @Strumf Astept remove am si abuzat acum de y@ merit remove.

    Scuze de limbaj-ul folosit pe y@ admini. Merit ban macar 6 zile.
    Nu vreau sa mai fac parte din comunitate pe o durata de 1 an daca o sa primesc interdictie ceva pe acel server voi reveni aici.

    astept remove daca nu am luat inca. Chiar mi-a placut acest server dar copii asti-a admini care o donat,nick-uri furate toxici. Strica comunitatea!

    Ii includ aici si pe :

    UzZzy (de ce s-a închis server-ul de zm?) un om distrus ce pot sa spun..

    ?Ryn? Da-te-n pula mea cu avort-ul tau.

    GreenSpr@y nu aveam nimic cu tine dar dintr-o data ai devenit prea dur cu mine pentru limbaj si te luai de varsta mea.

    Black AngeL^ (cred ca asa il cheama) esti un om de treaba dar ia aminte ce-ti zic.. Te bate matematica pe o harta eram eu si mitzu ala. Care facea pe ''boss-ul'' cu mine. Si erau 8 t=2 ct nu i-au in calcul boti de pe server.

    Scump-ul dEv. Pe langa faptul ca intri odata in an mai si faci pe pula cu noi. Dovada : cand eram pe o harta ct tu vii repede si-mi zici regleaza ca se aude o pla.
    Bun. Eram eu si 2 ct erau 11 t care puteau sa zica ca ma abun destul de bn si cu un microfon de cacat.

    Am ajuns si la Gabyvadabass.

    Gaby nu pot sa zic prea multe despre tine esti un om de treaba dar lasa arfele de sef ca nu-ti sta bine deloc.

    sKz. Un om la fel ca dEv.

    Valeriu prieten-ul meu.

    Am intrat si eu intr-o zi pe jb si dau /who vad ca valeriu are comisar sau ce drq o avea si se credea foarte superior la un sef nu mai tin minte care dar cre ca era un sef nou.

    Va pupa kaneki
    O sa mai dau edit la post-ul asta daca imi schimb parerea despre cineva enumerat mai sus.
    Last edited by MihaiEAici; 30-07-20 at 00:55.

  2. Thanks @Merik@, BlackAngel.x thanked for this post
    Likes Mirel., CoNaN93, ScorpionAlex liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •