Hellau dragutilor, dupa cum am anuntat in al 2-lea event de VARA, concursul se termina pe data de 31/07/2020 deci haidati sa anuntam castigatorii! Am decis ca sa mai continuam acest event si in luna August, a 3-a editie o sa fie pana pe 15 si a 4-a pana la finalul lui August adica pana pe 31 August deoarece vad ca va place acest event si asa va mai si motivam sa jucati pe server si sa castigati premii frumoase!

Ca si in editia trecuta au fost 0 pierderi si totul a decurs PERFECT, ma bucura foarte mult chestia asta deoarece macar stiu acum ca totul functioneaza cum trebuie si pe baza acestui sistem de salvare/citire/etc. mysql o sa putem face mai multe chestii, eventuri, etc. deoarece am ajuns sa fie stabil 99% !
Va iubi !


Poza cu castigatorii FINALI:





Locul 1: M!st3r_@ndr3! si a castigat +1 si VIP+SOUND+VOICE o luna - premiul a fost acordat
Locul 2: aKseL. si a castigat +1 si la alegere doua avantaje dintre VIP/SOUND/VOICE o luna - premiul a fost acordat
Locul 3: Opris si a castigat +1 si la alegere un avantaj dintre VIP/SOUND/VOICE o luna - premiul a fost acordat

Astept PM dupa urmatorul model de la cei care au de ALES avantaje:

NICK CS:
Link topic anunt castigatori:
Avantaj ales:



Acesta este a doua editie al acestui concurs, o sa mai fie doua editii pe parcursul lunii August!!! O sa ne mai gandim si la alte concursuri de vara, cum am organizat si in anii precedenti 1-2, dar acest concurs/event are premii mari si cred ca va place mai mult decat un alt concurs basic. (la care poate nu ar fi foarte multi participanti)
Sper ca o sa va distrati in continuare VARA asta alaturi de noi pe server, o sa mai bagam chestii noi deci fiti geana pe forum/server !
Multumim ca alegeti server-ul nostru de 9 ani si ca nu ne-ati parasit in tot acest timp, va iubi muuult !

Stiti bines ca va iubix si va pupix dragutilor !
Felicitari tuturor castigatorilor cat si tututor participantilor!!