Quote Originally Posted by InfernoDragon View Post
ramane asa drk e mai bine cum era nu scurtati timpul ca e fain god mode u si nici cum zice abdu daca e ca abdu in ultimele 15 min plm da nul scurtati ca va scurtez un cutit dupa cap
OFF-TOPIC: Hmm, alt bombardier gata sa te cutiteze din orice cacat. Se pare ca e plin de voi mai nou, si nu numai pe AlphaCS dar si pe alte comunitati. Sunteti toti jalnici si plini de aere goale.

ON-TOPIC: Eu zic ca e mai ok sa fie limitat spre sfarsit de mapa. Sau daca lumea nu vrea sa il limiteze [day-ul] pe sfarsit de mapa atunci macar sa adauge Lord o regula priving abuzul de /revive la acest day. Daca eu am platit pentru VIP si am posibilitatea de a fugi de la acest day jalnic pe care oricum multi il dau doar pentru kill-uri, asta nu inseamna ca trebuie sa spameze /revive doar pentru ca simon-ul vede pe cineva zburand deasupra capului lor. Niciodata nu am vazut rostul de a spama /revive doar pentru ca vrei ca vipii sau oricine altcineva vrei tu sa participe la day, atunci mai bine ma duc spec decat sa fiu fortat sa stau la joculetele jalnice care oricum sunt executate prost, se face o gramada de favorizare si toti se pisa pe fiecare in parte.

TL;DR: Eu vreau sa se limiteze doar pentru sfarsitul mapei. Daca nu, baga o regula privind spam-ul de /revive. Day jalnic, fara rost.

- 富田 -