Hellau dragutilor, dupa cum am anuntat in al 3-lea event de VARA, concursul se termina pe data de 15/08/2020 deci haidati sa anuntam castigatorii! Organizam direct dupa acest anunt ultima editie de VARA al acestui concurs, adica a 4-a editie deoarece vad ca va place acest event si asa va mai si motivam sa jucati pe server si sa castigati premii frumoase!

Ca si in editia trecuta au fost 0 pierderi si totul a decurs PERFECT, ma bucura foarte mult chestia asta deoarece macar stiu acum ca totul functioneaza cum trebuie si pe baza acestui sistem de salvare/citire/etc. mysql o sa putem face mai multe chestii, eventuri, etc. deoarece am ajuns sa fie stabil 99% !
Va iubi !


Poza cu castigatorii FINALI:





Locul 1: 35 kg kid carlos si a castigat +2, VIP+SOUND+VOICE o luna si 1500 de puncte la MISIUNI - premiul a fost acordat(punctele le acord cand imi trimiteti mesaj ca sunteti pe server)
Locul 2: banditul electric_9 si a castigat +1, VIP+SOUND+VOICE o luna si 1000 de puncte la MISIUNI - premiul a fost acordat(punctele le acord cand imi trimiteti mesaj ca sunteti pe server)
Locul 3: M!st3r_@ndr3! si a castigat +1, la alegere doua avantaje dintre VIP/SOUND/VOICE o luna si 500 de puncte la MISIUNI - premiul a fost acordat(punctele le acord cand imi trimiteti mesaj ca sunteti pe server)

Astept PM dupa urmatorul model de la cei care au de ALES avantaje:

NICK CS:
Link topic anunt castigatori:
Avantaj ales:



Acesta este a treia editie al acestui concurs, o sa mai fie o editie pe parcursul lunii August!!! O sa ne mai gandim si la alte concursuri de vara, cum am organizat si in anii precedenti 1-2, dar acest concurs/event are premii mari si cred ca va place mai mult decat un alt concurs basic. (la care poate nu ar fi foarte multi participanti)
Sper ca o sa va distrati in continuare VARA asta alaturi de noi pe server, o sa mai bagam chestii noi deci fiti geana pe forum/server !
Multumim ca alegeti server-ul nostru de 9 ani si ca nu ne-ati parasit in tot acest timp, va iubi muuult !

Stiti bines ca va iubix si va pupix dragutilor !
Felicitari tuturor castigatorilor cat si tututor participantilor!!