Hellau dragutilor,
Acest topic este unul foarte important deci VA ROG SA CITITI TOTUL PANA LA CAPAT si sa RAPORTATI ORICE PROBLEMA ! Chiar daca totul functioneaza perfect scrieti in acest topic ca "este totul okay" sa stim ca nu sunt probleme.

Dupa cum stiti azi am dat din nou un REINSTALL la server deoarece dupa cum ati putut observa pe reHLDS au fost doar probleme, au fost probleme la connecatre pe server, disconnect, admine, sisteme etc. si nu mai avea rost sa pastram ceva stricat.
Asa ca o mica mentiune, cum am bagat inapoi dproto deja sunt 20 pe server, pe reHLDS nu trecea de 12-15.
Frica mea de a ne muta pe reHLDS nu a fost degeaba, doar probleme au fost cu el, totul era compatibil dar pe partea asta de steam/non-steam = 0. Mai bine dproto si shield-ul lui Skill ca pana acum si nu mai avem treaba cu nimic, totul functioneaza cum trebe.
Da o sa va mai scoata de pe server la connect cu eroarea "Fake client" dar asta va rog sa o raportati cat mai rapid sa vedem cat de des apare!

PROBLEMELE PE CARE LE SCRIU MAI JOS VA ROG SA LE VERIFICATI SI SA RAPORTATI CAT MAI RAPID IN CAZ CA MAI APAR VREODATA!!!!!

Daca va mai apare orice eroare la connectare(sau nu va lasa pe server) sau va scoate de pe server cu orice eroare de ex. "Fake player etc."/"Idle nushce." (nu imi vin acum in minte erorile) RAPORTATI CAT MAI RAPID CU O POZA CA SA STIM CAT DE DES APARE! Dar tinand cont ca am folosit dproto timp de 9 ani nu cred ca o sa fie prea multe probleme nici de acum, eu am vrut sa fie bine tuturor si sa nu existe 1-2 persoane care sunt scoase random, dar se pare ca am facut o greseala mare cu reHLDS de am decis sa il bag si asa mai bine exista acele 1-2 persoane care pot fi ajutate daca raporteaza problema !

IMPORTANT!!!! Daca va mai SCOATE de pe server cu ORICE eroare va rog sa raportati eroarea cat mai rapid IN ACEST TOPIC(puteti face poza si la consola sa vedem eroarea sau copy-paste). Daca NU VA LASA sa intrati pe server tot asa, RAPORTATI CAT MAI RAPID!!!!(daca aveti chef verificati de pe STEAM si de pe NON-STEAM daca este totul ok)

IMPORTANT PENTRU SISTEMUL DE MISIUNI!!!!!!!!!!!!(MISIUNI+PUNCTE)

In cazul in care cineva a pierdut MISIUNILE sau PUNCTELE din sistemul de MISIUNI am rugamintea sa posteze in acest topic cat mai repede cate misiuni a avut completate si cate puncte adunate avea(daca nu stiti atunci postati doar punctele), ca sa le putem baga inapoi!

Sa speram ca astfel au fost rezolvate multe probleme deoarece nu vreau sa existe NICIO PROBLEMA la conectarea pe server sau la deconectarea jucatorilor cu diferite erori.


ORICE DETECTATI VA ROG SA RAPORTATI CAT MAI RAPID !!!!
Va pupix