Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  2
Likes Likes:  21
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 32

Thread: Despre DJ BOBY

  1. #21

    User Info Menu

    Cateva postari de hate ca suntem ciocanari pe niste pixeli.Cum e sa faceti misto de un baiat de 10 ani? Interlopi mari ce sa mai...

  2. Likes #AleXuTz# liked this post
  3. #22

    User Info Menu

    Marți omorât de ras, Justin pufuleți cu apa de la robinet, ms monk și vreau sa va spun CV important (am doar 10 ani) Sczca am mințit sper sa nu va supărați băieți mei

  4. #23

    User Info Menu

    Ba Dj Boby Nea esti enervat stii asta sper sa te schimbi na Si inca un sfat nu te mai lauda ca ai grad mai mare decat mn ca tu l-ai luat prin mila nu mai te lauda degeaba

  5. #24

    User Info Menu

    De ce plm da-ti pro si contra la un topic in care isi anunta plecarea ..chiar asa de idioti sunteti?! Si legat de topic.. bafta ce sa zic.. nu o sa ne fie dor de tine

  6. #25

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Alex.# View Post
    romana.exe has stopped the working.
    Nici tu nu esti departe .
    Topic facut doar pentru atentie si posturii.

  7. #26

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Cata1997Mike View Post
    Nici tu nu esti departe .
    Topic facut doar pentru atentie si posturii.
    Nu stiu care dintre noi nu e mai departe , insa eu zic ca tu sa te iei de mana cu el ca si asa intri din Joi in Paste si comentezi ca cacatul pe uscat .

  8. #27

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Alex.# View Post
    Nu stiu care dintre noi nu e mai departe , insa eu zic ca tu sa te iei de mana cu el ca si asa intri din Joi in Paste si comentezi ca cacatul pe uscat .
    Nu am vrut sa fie aici un loc pentru off topic dar tu atata poti .
    Nu iti duce capatana aia mult adica doar atat poti in viata asta sa te joci ca obsedatul si sa comentezi la topicurii care nu au nici un rost .
    Si vi cu comentarii care nu au nici o logica , dute macar la munca ca nici un microfon nu ai dar vad ca de comentat esti pe primul loc .
    Lasa-i pe aia mici sa se joace mai bine si iti vezi de viata ta si nu mai comentezi ca un mucos ca esti parlit rau .

    Eu am facultate , am stagii de facut nu stau toata ziua in fata unui monitor

  9. Likes Mandarino, [Ak]AVOCATUL liked this post
  10. #28

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Cata1997Mike View Post
    Nu am vrut sa fie aici un loc pentru off topic dar tu atata poti .
    Nu iti duce capatana aia mult adica doar atat poti in viata asta sa te joci ca obsedatul si sa comentezi la topicurii care nu au nici un rost .
    Si vi cu comentarii care nu au nici o logica , dute macar la munca ca nici un microfon nu ai dar vad ca de comentat esti pe primul loc .
    Lasa-i pe aia mici sa se joace mai bine si iti vezi de viata ta si nu mai comentezi ca un mucos ca esti parlit rau .

    Eu am facultate , am stagii de facut nu stau toata ziua in fata unui monitor
    Nu stiu care dintre noi a facut primul offtopic , dar cu siguranta nu eu , ai dreptate , ce pot sa zic , nu am microfon , atat de activ esti incat zici ca nu am microfon. Ma pis pe facultatea ta , si pe stagiile tale (daca sunt bineinteles adevarate) dar la cum gandesti , bineinteles ca nu sunt.

  11. Likes JuveT. liked this post
  12. #29

    User Info Menu

    am băut eu si v-ați îmbătat voi?

  13. Likes JuveT. liked this post
  14. #30

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Cata1997Mike View Post
    Nu am vrut sa fie aici un loc pentru off topic dar tu atata poti .
    Nu iti duce capatana aia mult adica doar atat poti in viata asta sa te joci ca obsedatul si sa comentezi la topicurii care nu au nici un rost .
    Si vi cu comentarii care nu au nici o logica , dute macar la munca ca nici un microfon nu ai dar vad ca de comentat esti pe primul loc .
    Lasa-i pe aia mici sa se joace mai bine si iti vezi de viata ta si nu mai comentezi ca un mucos ca esti parlit rau .

    Eu am facultate , am stagii de facut nu stau toata ziua in fata unui monitor
    Si tu faci off topic Nu arunca batul la vecinu' ,daca tot esti om cu facultate
    Si eu fac post hunt @Strumf baga

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •