Hellau dragutilor, dupa cum am anuntat in al 4-lea event de VARA, concursul se termina pe data de 31/08/2020 deci haidati sa anuntam castigatorii!
Acesta a fost ultimul event de VARA, o sa mai fie eventuri de acest gen probabil de HALLOWEEN sau si dupa, oricum 100% o sa fie de sarbatorile de iarna poate chiar 1 luna sau 2 si atunci. Pana atunci o sa mai gandesc si alt event sa fie si mai frumos si sa se bazeze pe jucat si desigur fara abuzat .
Va iubix


Ca si in editia trecuta au fost 0 pierderi si totul a decurs PERFECT, ma bucura foarte mult chestia asta deoarece macar stiu acum ca totul functioneaza cum trebuie si pe baza acestui sistem de salvare/citire/etc. mysql o sa putem face mai multe chestii, eventuri, etc. deoarece am ajuns sa fie stabil 99% !
Va iubi !


Poza cu castigatorii FINALI:





Locul 1: aKseL. si a castigat +2, VIP+SOUND+VOICE o luna si 1500 de puncte la MISIUNI - premiul a fost acordat(punctele le acord cand imi trimiteti mesaj ca sunteti pe server)
Locul 2: banditul electric_9 si a castigat +1, VIP+SOUND+VOICE o luna si 1000 de puncte la MISIUNI - premiul a fost acordat(punctele le acord cand imi trimiteti mesaj ca sunteti pe server)
Locul 3: 35 kg kid carlos si a castigat +1, la alegere doua avantaje dintre VIP/SOUND/VOICE o luna si 500 de puncte la MISIUNI - premiul a fost acordat(punctele le acord cand imi trimiteti mesaj ca sunteti pe server)

Astept PM dupa urmatorul model de la cei care au de ALES avantaje:

NICK CS:
Link topic anunt castigatori:
Avantaj ales:



Acesta a fost ultima editie de la acest tip concurs de VARA!!! Cum am zis si mai sus, probabil de HALLOWEEN o sa mai organizez un asemenea concurs, daca nu atunci de sarbatorile de iarna 100% o sa fie oricum, poate gandesc si un alt sistem care sa va captiveze mai mult si sa fie mai fun de jucat si participat la concurs !
Sper ca o sa va distrati in continuare si TOAMNA alaturi de noi pe server asta, o sa mai bagam chestii noi deci fiti geana pe forum/server !
Multumim ca alegeti server-ul nostru de 9 ani si ca nu ne-ati parasit in tot acest timp, va iubi muuult !

Stiti bines ca va iubix si va pupix dragutilor !
Felicitari tuturor castigatorilor cat si tututor participantilor!!