Buna dragutilor , am decis sa facem un giveaway cu 3 bucati de DISCORD NITRO 3 LUNI, asta inseamna ca o sa fie trei castigatori la acest giveaway si toti primesc 3 luni de DISCORD NITRO(90 de zile fiecare castigator)!
Acest DISCORD NITRO presupune niste conditii pe care trebuie sa le acceptati la inscrierea la giveaway, cititi cu atentie mai jos totul si va rog sa va inscrieti doar in cazul in care stiti ca sunteti de acord cu aceste CONDITII si REGULI!

O sa extragem 3 castigatori prin random.org sau ruleta dupa ce se adun peste 25 de participanti. Extragerea o sa aiba loc saptamana urmatoare luni 14.09.2020 (depinde cat de rapid va adunati)!

Am decis sa las la decizia voastra ce sa fie RULETA sau RANDOM.ORG deci in modelul de inscriere o sa votati si asta.

CONDITII pentru a intra la GIVEAWAY:

1. Activarea a DISCORD NITRO 3 LUNI o sa se faca exclusiv de mine (TheLord) pe contul vostru, asta inseamna ca daca castigati, nu o sa primiti voi invite link-ul, o sa trebuiasca sa imi dati DATELE DE DISCORD(nume+parola) ca sa ma loghez pe contul vostru si sa activez DISCORD NITRO.(asta in caz ca nu aveti CARD/PAYPAL, daca aveti si va descurcati cu activarea atunci nu trebuie sa imi dati nimic)
2. Acceptati ca pana sunt pe contul vostru nu schimbati parola si asteptati confirmarea de la mine ca "totul este gata si puteti schimba parola".
3. Acceptati ca cele doua boost-uri gratuite pentru servere o sa le dati pe server-ul oficial ALPHACS - discord.gg/alphacs primele 7 zile de la activarea DISCORD NITRO. (dupa cele 7 zile puteti sa oferiti acele doua boosturi cand doriti voi, limita asta este impusa de DISCORD nu de noi)
4. Trebuie sa fiti constienti ca pentru a da la alt server acele doua boost-uri dupa 7 zile trebuie sa atasati o metoda de plata. Din acest motiv cerem datele discordului vostru, deoarece stim ca multi nu aveti CARD/PAYPAL si nu ati putea activa acest "cadou".

ATENTIE!!!! NITRO 3 LUNI merge activat doar in cazul in care nu aveti acum un nitro sau boost activ (server sau orice nitro)!!!!! Puteti activa cele 3 luni doar dupa expirarea acestora. Cei care ati avut sau nu ati avut deloc nitro nu trebuie sa va faceti griji, doar cei care au unul activ acum nu il pot activa pana expira acesta!

Cititi cu atentie totul si participati la acest GIVEAWAY strict daca stiti ca nu o sa fie probleme in cazul in care castigati!

Model inscriere:

Nume FORUM:
Ce alegi, RANDOM.ORG sau RULETA?:
Am citit si inteles tot ce este scris la "CONDITII pentru a intra la GIVEAWAY" si accept aceste conditii(DA/NU):
Numar ales pentru RANDOM.ORG(1-100):

Extragerea o sa fie filmata si postata pe YOUTUBE (nu excludem posibilitatea de a face live extragerea pe discord)!
Va dorim mult succes tuturor la acest GIVEAWAY si fie ca cel mai norocos sa castige!!!!!!!!!!!!




?RyN?: In caz ca aveti si voi ceva prieteni va rog sa ii anuntati si pe ei de concurs