Hellau dragutilor, inafara faptului ca am scos !voicerooms sa vedeti daca mai sunt probleme cu lagg-ul pe voice am verificat si vreo 60 de mape ca sa mai bag cateva noi pe server.
Din cele 60 doar 13 sunt in formatul pe care il vreau eu, adica HDR si cu destule spawn-uri(nu voiam sa bag si LDR ca o sa existe riscul sa va dea crash la cs cand se schimba mapa).
Asa ca am bagat 13 mape noi pe server, mai jos gasiti lista cu mapele noi.

UPDATE 11/10/2020

♦ Au fost adaugate urmatoarele mape pe server:
am_abstract
am_azul
am_dust1999
am_dust2014_fix
am_epic_banana_final
am_himalaya_fix
am_loft2018
am_must2014
am_onroof_v2
am_pokemon_arena_v2
am_shallow_fix
am_bananagaming_v2 - AM SCOS MAPA ASTA(BUG FALL DAMAGE+RECLAMA BANNER) - jucatorii au decis ca nu are rost sa rezolvam fall damage din script si ca nu le place mapa prea mult
am_subzero - Am decis sa scot mapa asta deoarece era prea mare, 300 MB normal si 111 MB comprimat, chit ca in consola aparea eroare ca nu merg fisiere mai mari de 150 mb mapa merge la toti, dar este o mapa imensa cu foarte multe locuri, in opinia mea inutile, plus de asta multi jucatori au internet mai prost(mai ales strainii) si stau mult la download.



Am facut acest topic in principiu sa va anunt ca au fost adaugate mape noi, sper ca nu o sa fie probleme cu ele si ca toate o sa mearga cum trebe(fara crash la client sau server).
Am rugamintea daca depistati orice fel de BUG/CRASH LA CLIENT/CRASH LA SERVER/ETC. la mapele noi adaugate sa RAPORTATI cat mai rapid in acest topic cu numele mapei si cu problema intampinata!!!!
Daca nu va place vreo mapa atunci scrieti aici ca sa o scot!
O sa mai monitorizez si eu zilele astea pana va obisnuiti cu mapele sa vad cum decurge treaba.

Va pupix !