Hellau dragutilor, dupa cum vedeti m-am pus pe treaba si am reusit sa raspund la toate topicurile de la discutii in seara asta.
Totusi un gand nu ma lasa in pace de foarte mult timp si vad multe topicuri pe tema asta la discutii, nu vad propuneri cu scoaterea acesteia doar ca sa fie regula pentru ea sau limitare.

Eu zic ca cel mai bine ar fi sa scoatem LUCRURILE prea OP si care nu prea au legatura cu modul de JailBreak din SHOP(alte sisteme, aici va rog sa spuneti voi ce altceva mai este "op" si ar merge scos).
Aici ma refer in special la(si va rog sa raspundeti la fiecare in parte):
1. Revive - cam inutil sincer, poate pentru voi nu dar daca se abuzeaza de el debalanseaza de tot jocul
2. Invizibilitate - in caz ca nu vreti scoaterea totala, macar limitat ca sa nu poate fie folosit doar la DAY-uri speciale, la normal day sa nu poata fi cumparat
3. No Damage - exact ca si la invizibilitate
4. No Clip - exact ca si la invizibilitate
5. Gaina - scoaterea totala a acesteia deoarece din cate observ se TRAGE prea mult de timp cu ea la orice DAY fie el normal(fara day) sau special. Maxim daca vreti sa o las atunci sa o puteti folosi STRICT la FREE DAY(desigur cu pret redus)
6. Teleport Smoke - exact ca si la invizibilitate
7. Poison Smoke - exact ca si la invizibilitate
8. Vampir - scoatere totala sau exact ca si la invizibilitate

Cam astea ar fi asa prea "OP" si ar merita sa fie schimbate, stiu ca pretul pentru ele este ridicat, dar hai sa fim seriosi, isi cumpara unu GAINA nu il mai prinde nimeni mai ales daca se ascunde intr-un loc ascuns.

Inafara de astea am rugamintea daca mai cunoasteti chestii prea OP care debalanseaza gameplay-ul sa le propuneti in acest topic pentru SCOATERE/MODIFICARE !
Daca am gresit cu ceva de mai sus sau deja le-am facut cum am propus atunci scrieti aici sa stiu !

Va pupix si va iubix !