Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  1
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27

Thread: sugestie

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    sugestie

    Nume: alex. aka immeee
    Propunere: , as recomanda sa se mai faca categori de jocuri si dau un exemplu: valorant , ets2(euro truck simulator 2) rocket leauge r6( rainbow six siege)
    Poze(daca este cazul): cred ca ati inteles la ce ma refer
    Cu ce crezi ca va ajuta comunitatea?: pai de ex un player nou incepe sa se joace un joc enumerat de mn si vrea niste sfaturi sau mape sau etc

  2. Likes TheLord liked this post
  3. #2

    User Info Menu

    La ce mai ajuta,dupa cum se vede comunitatea e moarta,dar nu strica un , si cine o sa se ocupe de toate astea?tu singur?

  4. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by JuveT. View Post
    La ce mai ajuta,dupa cum se vede comunitatea e moarta,dar nu strica un , si cine o sa se ocupe de toate astea?tu singur?
    normal eu nu ma pot ocupa doar am facut o sugestie
    Last edited by alex.; 16-10-20 at 08:10.

  5. #4

    User Info Menu

    Nu se merită să mai fie implementate acele categorii cu respectivele jocuri, abia de se mai postează pe categoriile actuale, nu chiar zilnic, însă se mai postează. În orice caz, deja activitatea membrilor care dețin grade pe acest forum este în scădere. Deci, în concluzie, orice categorie s-ar băga pe forum, o să fie degeaba.

  6. #5

    User Info Menu

    cred.. adica apar multe jocuri noi.. si de ce sa nu faci o sectiune pentru acele jocuri.. in care sa postezi sfaturi.. sau videoclipuri amuzante.. am dat 2 exemple.. Dar daca se face asta.. ai nevoie de oameni care sa se ocupe de acea categorie.. deci.. da

  7. #6

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by electro_android View Post
    cred.. adica apar multe jocuri noi.. si de ce sa nu faci o sectiune pentru acele jocuri.. in care sa postezi sfaturi.. sau videoclipuri amuzante.. am dat 2 exemple.. Dar daca se face asta.. ai nevoie de oameni care sa se ocupe de acea categorie.. deci.. da
    e singura prob ca nu avem oameni dar cel mai probabil o sa vina cineva cu o cerere
    Last edited by alex.; 19-10-20 at 07:30.

  8. #7

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by alex. View Post
    e sigura prob ca nu avem oameni dar cel mai probabil o sa vina cineva cu o cerere
    Daca este un joc care ma joc.. ma bag eu la categorie.. acum se vedem ce se decide.. si vedem pe viitorul apropiat
    ●Dau un exemplu de joc care zic ca merita categorie.. Fall Guys.. adica este foarte popular.. si zic ca merge o sectiune.. in care sa dai sfaturi cum sa joci la un anumit minigame.. sa pui videoclipuri amuzante .. ca sunt multe.. sa iti spui performanta.. sa zici cate winuri ai facut.. si multe altele.. acum depinde si de altii.. sper ca ti-am dat o idee buna
    Last edited by #AleXuTz#; 16-10-20 at 09:56.

  9. #8

    User Info Menu

    acuma mai populat este si among us dar sunt o gramada de jocuri si nu prea avem oameni

  10. #9

    User Info Menu

    Daca se aproba postezi si tu o luna doua si dupa moare categoria oricum o sa se respinga ca celelalte propuneri ca mna
    Dau si eu un sa fie ...

  11. #10

    User Info Menu

    nu prea sunt oameni dar vedem��
    Last edited by @Merik@; 19-10-20 at 10:28.

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •