Ce tot atata tamtam? Ce voiati sa zica alin aici ca nu inteleg?
A sanctionat pe toti care se baga degeaba la reclamatii, eu nu fac asta ca se ajunge la prea multe banuri pe forum, 2 la mana, a intrat pe sv si a fost banat instant pe motiv coduri, dovezile ca are coduri unde sunt? Mai bine sa se bucure cel care a dat banul ca nu a fost sanctionat.
I-am spus si lui elit, cred ca ati primit si voi mesajul(nu mai stiu unde am scris ca dadeam copy paste), DACA NU AVETI DOVEZI NU MAI BANATI DEGEABA.

(font 5 si ingrosat ca sa intelegeti) Nu ne INTEREASEAZA ABSOLUT DELOC si va zic asa ca sa intelegeti TOTI, NE DOARE FIX IN PULA de certurile voastre din EXTERN, nu ma intereseaza daca va injura, isi bate joc de voi, va da flood, va suge de pula in EXTERN adica pe DISCORD/STEAM/SKYPE/IN REALITATE/ETC. si pentru asa ceva nu o sa se dea NICIODATA vreo sanctiune pe SERVER (ban/kick/mute/gag) deoarece in caz de reclamatie voi o sa fiti sanctionati. Nu ma intereseaza dovezile de pe discord, daca nu a facut toate astea pe SERVER atunci nu aveti niciun drept sa ii faceti ceva deoarece nu a INCALCAT REGULAMENTUL SERVERULUI, REPET, REGULAMENTUL SERVERULUI care se aplica strict pe SERVER nu si pe alte platforme.
Pentru CODURI aduceti dovezi, acum a PRIMIT unban, ca nu cred ca m-am facut pana acum inteles cum sta treaba cu chestia asta, dar next care mai da vreo sanctiune asa fara dovezi si ca este luat la pula in extern primeste direct -1.


Sper ca acum s-a inteles ce era de inteles si ca nu ma mai futeti la cap cu el. Si pentru alte platforme exista block/delete friend/etc. doar asa ca sa stiti si voi.
T/c