Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  1
Results 1 to 2 of 2

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Concurs Top15 [ Noiembrie - Decembrie ]

    CONCURS TOP 3

    La cererea multor jucatori, am decis sa reactivam acest concurs dupa o perioada lunga de inactivitate.

    Ce trebuie sa faceti?
    In perioada 2.11.2020 2.12.2020 se va reseta topul. In data de 3.12.2020 se vor alege cei 3 castigatori (cei 3 plasati in /top15). Dupa asta, se va reseta din nou si va incepe urmatorul concurs.

    Regulament
    1. Folosirea cheat-urilor se sanctioneaza conform regulamentului serverului + descalificarea in urmatoarele 2 editii.
    2. Sabotarea altor jucatori intentionata se sanctioneaza cu descalificarea din editia respectiva.
    3. Pentru a evita AFK-ul in baza, playerii clasati in TOP3 trebuie sa aiba numarul de deaths minim o treime din cel de kill-uri. (Ex: Daca am 300 kills trebuie sa am minim 200 deaths). Daca am mai putin de 200 de deaths (o diferenta semnificativa..nu cateva deaths-uri) nu voi fi clasat in TOP3 si se va sari peste mine la numaratoare.
    4. Folosirea functiei de admin pentru a te avantaja in concurs se sanctioneaza cu -1 + descalificarea in 2 editii.
    5. Orice tentativa / reusita de trisat se sanctioneaza cu descalificarea din editia respectiva.


    Premii:
    Locul 1: UP + VIP 2 saptamani si *150PP.
    Locul 2: VIP 2 saptamani si * 100PP.
    Locul 3: VIP 2 saptamani sau *5000 credite.
    Premiile ce contin * inainte pot fi modificate in PP / credite (100pp = 5000 credite).

    Va urez succes tuturor!


    Last edited by bGd.; 02-11-20 at 08:18.

  2. Likes Bolo liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •