Halloween Update v2 [26.10.2020]

Ca in fiecare an, am adaugat un update de HALLOWEEN care va tine pana pe data de 06.11.2020. Anul acesta m-am gandit sa nu mai fac acelasi update ca anul trecut si am adaugat cateva sisteme noi.

Modele
In perioada aceasta, modelele de VIP (T & CT) au fost schimbate. Modelul VIP CT este un spiridus cu cap de dovleac iar la VIP T este venom.
Modelul de supply box este acum un dovleac.

Halloween Shop & Dulciuri
O data cu acest update am adaugat niste iteme noi intr-un shop special de halloween. Itemele le poti cumpara cu dulciuri, pe care le faci omorand zombie cu clasa Pennywise. Itemele din shop sunt:
Inscriere concurs [ 50 dulciuri] - se va face o tombola pe data de 03.11.2020.
Halloween-Deagle [ 200 dulciuri ] - Poti achizitiona un deagle care are skin special de halloween & un boost de 5% de DMG.
Michael Myers Ability [ 250 dulciuri ] - Abilitatile lui Michael Myers: Maceta cu x2 DMG, Halloween-GUN, 300HP, speed si gravity.

Clasa Pennywise
Ca la fiecare update mai maricel, am adaugat o clasa free, specifica sarbatorii respective / evenimentului respectiv. Aceasta clasa iti da: DMG marit(+30% mai mult dmg), maini personalizate, Gravitate si viteza marita. Fiecare CT care omoara un astfel de zombie va primi 5 dulciuri (Utilizatorii Premium vor primi 7).

Cam atat este tot. V-as ruga sa raportati orice BUG gasit cat mai repede.