Hellau dragutilor, dupa cum am zis eventul se inchide in data de 02/11/2020 si asa a si fost. Nu am anuntat castigatorii instant deoarece am vrut sa ii anunt pe toate serverele deodata si serverele de pe CSGO (serverele VALVE ma refer) erau picate si asa nu puteam intra pe sv.
Sa lasam problemutele astea minore si sa trecem la anuntarea castigatorilor !

Asta fiind prima editie organizata pe JBGO, adica pe serverele de CS:GO ca pana la urma am bagat sistemul si aici si pe SURF deoarece era cerut de mai multi jucatori, ma bucur ca nu au existat probleme legate de acest sistem, ca nu au existat pierderi din baza de date si ca totul a functionat perfect din prima. Sistemul acesta l-am facut pentru CS 1.6 prima oara dar acum am rescris codul si pentru sourcemod, adica CS:GO. Dar aici tot ce tine de MYSQL este mult mai stabil si cum m-am asteptat si eu nu au existat probleme. Ma bucur ca totul a decurs bine si cu ocazia asta acest event o sa fie organizat de mai multe ori, de sarbatori, vacante, etc.!

POZELE CU CASTIGATORII FINALI:




Locul 1: Price - STEAM_1:0:554488441 si a castigat +2, VIP doua luni - premiul a fost acordat
Locul 2: VerdeImparat - STEAM_1:0:538786016 si a castigat +1, VIP doua luni - premiul a fost acordat
Locul 3: 0da1Cu_5ab1 - STEAM_1:1:569509300 si a castigat +1, VIP o luna - premiul a fost acordat


Sper ca v-ati distrat alaturi de noi si de HALLOWEEN-ul acesta si sper ca a fost placut de toata lumea acest UPDATE "micut" de HALLOWEEN si desigur acest event!
Ne bucuram si va multumim ca alegeti server-ul nostru deja de 3 ani si ca ne sunteti mereu alaturi !
Cea mai mare bucurie a mea stiti bine ca este faptul cand vad server-ul plin de jucatori si ca imi este apreciata munca, ca sunteti uniti, ca nu abuzati( asta mai rar vad ) si desigur ca impreuna alcatuim o familie unita, fie ea una virtuala dar sunt sigur ca multi dintre voi ati legat pretenii aici care o sa tina toata viata!

Va iubix si va pupix dragutilor !
Felicitari tuturor celor care au castigat la acest event!