Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16

Thread: cerere unban

  1. #11

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Bolodiko View Post
    stai deci tu dai BAN permanent pentru injuraturi,nai invatat inca sa dai gag,tempban sau altceva,si dupa cum te cumport pe JB sunt aproape sigur ca na fost chiar fara motiv,da,no fi fost cel mai motivat,dar sai dai ban pe injuraturi,dai naiba gag o ora si se linisteste,dai ban 30 min,si dc drq iai dat ban pentru reclama? dai si tu pentru Injuraturi la adresa adminilor.
    daca nu sti pt reclama se da ban,dar ce te bagi aici ?nu e treaba ta,continuati drumul,,te bagi ca musca-n lapte,,

  2. #12

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by davdiuku View Post
    daca nu sti pt reclama se da ban,dar ce te bagi aici ?nu e treaba ta,continuati drumul,,te bagi ca musca-n lapte,,
    vad ca lui pheonix nai tupeu sa zici ce cauti aici,dar cand vezi un "NOOB" cum ia zice tu,imediat sari pe el,tu nici nu incerci sa calmezi persoana,a injurat,gag,a vorbit,mute,dar fi su tu mai intelegator,vorbeste cu ei,daca dai gag/ban fara sa incerci sa calmezi degeaba de dai mare si tare ca "staff".Rolul tau e sa faci serverul sa aiba o atmosfere calma si relaxanta,fara injuraturi excesive,dar daca toti ce am face ca admini ar fi sa dam gag/ban fara sa incercam sa inteleg,jumate din playeri ar fi pe alt server.
    Si stai calm ca eu am facut la fel in 2018 cand am intrat,am vorbit cu adminul respectiv si a fost totul ok,am luat unban si grad,dar na,atunci adminul era intelegator,acuma se pare ca tu nu prea incerci sa faci ce ar trebui

  3. #13

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Bolodiko View Post
    vad ca lui pheonix nai tupeu sa zici ce cauti aici,dar cand vezi un "NOOB" cum ia zice tu,imediat sari pe el,tu nici nu incerci sa calmezi persoana,a injurat,gag,a vorbit,mute,dar fi su tu mai intelegator,vorbeste cu ei,daca dai gag/ban fara sa incerci sa calmezi degeaba de dai mare si tare ca "staff".Rolul tau e sa faci serverul sa aiba o atmosfere calma si relaxanta,fara injuraturi excesive,dar daca toti ce am face ca admini ar fi sa dam gag/ban fara sa incercam sa inteleg,jumate din playeri ar fi pe alt server.
    Si stai calm ca eu am facut la fel in 2018 cand am intrat,am vorbit cu adminul respectiv si a fost totul ok,am luat unban si grad,dar na,atunci adminul era intelegator,acuma se pare ca tu nu prea incerci sa faci ce ar trebui
    da mane,daca injura ii dau gag ,nu ti se pare corect?Daca vine unu si injura servarul,admini si pe tine si mai face si reclaam sa incerc sa il calmez?rlly coaie?hai lasa astea ma,hai in pula mea ca deja is 2 pagini,gata!

  4. #14

    User Info Menu

    mai va certati mult?

  5. #15

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Rezzen View Post
    mai va certati mult?
    asta zic si eu

  6. #16

    User Info Menu

    Ai primit UNBAN.
    T/C

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •