Hellau dragutilor, fac acest topic deoarece vreau sa va intreb si sa va cer parerea in privinta a mai multor lucruri.

1. Daca vreti sa organizam si pe acest server un concurs bazat pe TOP 3, top-ul bazat pe puncte care se poate accesa prin comanda !top, ca si pe server-ul de arena?
2. Pentru a putea organiza acest concurs o sa fie nevoie ca lunar sa resetam strict ce se afla in !top, adica punctele voastre.
Asta nu o sa afecteze restul statisticilor, o sa resetam strict PUNCTELE, puncte pe care se bazeaza si top-ul din comanda !top.
Restul statisticilor, adica orele/kill/deaths/etc. o sa va ramana.
Desigur daca se doreste(de asta fac si acest topic sa imi spuneti), la resetarea lunara a punctelor pot reseta si STATISTIICLE voastre, adica KILL/DEATH/ASSIST/etc., toate statisticile inafara de ORE JUCATE(presupun ca alea nu vreti sa le pierdeti).
Desigur daca vreti pot da si full reset la tot, dar stiu ca si data trecuta a fost problematic la reinstall ca am dat full reset si la ore .
Alegeti voi cum vreti, eu zic ca resetarea de PUNCTE si STATISTICI(inafara de ore) este perfecta, dar daca vreti strict doar PUNCTELE atunci facem asa.
3. Urmatoarea intrebare este daca v-ar deranja o chestie ca pe ARENA: https://i.imgur.com/HswoTXx.png vedeti in poza ca am incercuit cu rosu, sa bag si aici pe SURF reclama la concursul lunar(daca se doreste acest concurs).
Daca nu va convine un astfel de mesaj acolo sau credeti ca v-ar deranja atunci astept propuneri despre cum sa facem reclama la acest concurs, mesaj in chat, mesaj la spawn in chat, mesaj la intrare pe server, etc. orice idee este okay!


♦ Inafara de aceste intrebari am actualizat mesajele si comenzile din !helpme ca sa fie totul adaptat pentru noul sistem de rank si comenzile care nu mergeau, sa fie scoase.

Astept cat mai multe raspunsuri in acest topic!
Va pupix