Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  19
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    [..:: Cs.AlphaCs.Rp ::..] Revenire

    Cs.AlphaCs.Ro - CS:GO Remake Mode


    Deci, incep prin "va urez", primesc mesaje de la jucatorii mai vechi daca redeschid serverul mod CS:GO.
    Am raspuns intotdeauna ca eu unu nu mai doresc sa bag bani in ceva si sa vad ca merge 2-3 zile si dupa gata, nu se mai joaca.
    Sunt dispus sa-l redeschid insa vreau sa vad si cate persoane sunt doritoare sa joace pe server, sa stiu daca merita osteneala de a-l pune la punct.
    Pentru a va arata dorita de a juca pe server, rog sa lasati un comentariu sau o reactie la acest topic.



  2. #2

    User Info Menu

    Revenirea pe care o asteptam de mult
    Last edited by DariusIonut2; 11-11-20 at 20:41.

  3. #3

    User Info Menu

    Deci, efectiv l-am spamat pe Marius cu mesaje despre server.
    De cand s-a inchis server-ul caut un server care sa-mi placa si sa aiba acei "oameni cheie" pentru care merita sa stai.
    Am crescut pe acest server, am invatat pe acest server, eram un staff unit, oameni de treaba, atmosfera placuta, etc.
    L am spamat pe om credeam ca imi da si block )
    Imi place ca ma asculti )
    As vrea si eu cv grad inapoi totusi
    Ti am promis ca iti donez, parca te ai mai gandit )))))))
    O sa i fac reclama si il populez

    HeLLo
    Acs
    Last edited by HeLLo!; 13-11-20 at 10:15.

  4. Likes TheLord liked this post
  5. #4

    User Info Menu

    Revenirea pe care multa lume o asteapta

  6. #5

    User Info Menu

    E ok, dar addonsul ala pe care i l-ai dat si lui black angel e urat, vrem ceva mai nou, mai multe sisteme, hd.. idk

  7. #6

    User Info Menu

    vreau sal vad deschis

  8. #7

    User Info Menu

    revinnnn��♥️

  9. #8

    User Info Menu

    Haideeeeeee,doamne,cat am vrut sa se redeschida server-ul asta,eu o sa intru zilnic pe server,daca am timp,

    Cum a zis si gayu de reaper,revenirea ce multa lume o astepta

  10. #9

    User Info Menu

    asta voiam sa aud, intru zilnic

  11. #10

    User Info Menu

    Salut tuturor poate ma mai tineti minte sau nu ( Ovidel) mi-a placut mereu serveru , serverele toate / furien/zm/csgo cam toate serverele pe care le-a avut Marius ( Krazzy) eu am fost admin ma bucur mult sa intalnesc vechi oamnei sunt in totalitate PRO CU A SE REDESCHIDE SERVERUL cu totu ca eu nu am sa mai fac parte din aceasta comunitate sunt pe alta comunitate de ceva timp la fel cu stie si Marius sunt om de cuvant si de incredere nu pot sa las comunitate pe care sunt acu pentru asta , aceasta comunitate este si va fii una dintre cele mai misto in care am fost eu vre-o data am intalnit aici multi oameni cu care chiar si in ziua de azi vorbim chiar daca nu suntem din aceleas orase oameni de nota 10+ nu as fii crezut ca va fi asa vre-o data aceasta comunitate mi-a facut copilaria mai frumoasa cel putin mie 1 . Va urez mult noroc si multa bafta in continuare cu cea ce faceti !!!!

  12. Likes HeLLo! liked this post
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •