Hellau dragutilor, dupa cum stiti am scos UPDATE de Halloween, pe langa asta am mai facut si fixat niste chestii pe server.

UPDATE 13/11/2020

UPDATE-ul de HALLOWEEN a fost scos de pe server
SOUND-urile au fost schimbate
◆ Modelele de VIP au fost schimbate(acestea raman pana o sa fie implementat UPDATE de Craciun)
◆ La TTTDay a fost ascuns complet cand moare cineva. O sa fie afisat doar in chat cine a murit si de catre cine INOCENT/TRADATOR/DETECTIV.
◆ O "portita mica" din HLDS-Shield cu care se putea trece peste un BUG a fost REZOLVAT.
◆ De acum comanda de RCON(amx_rcon) o sa aiba un LOG special in care o sa apara absolut toate comenzile executate cu aceasta comanda.
◆ De acum nu se mai poate da BAN cu RCON(blocat strict la amx_rcon). - Am decis sa restrictionez asta deoarece daca lasam si va spuneam sa "cereti log"(cum am zis mai sus amx_rcon are log special de acum) atunci era full sectiunea de reclamatii cu cereri LOG. Doar la BAN exista acel "bug" de se putea da ban si aparea ca jucatorul se bana singur si nu aparea in LOG-uri cine a executat comanda.



-- La treaba cu blocarea BAN-ului din RCON daca vreti sa las aceasta posibilitate sa banati si de acum cu RCON, postati mai jos si bag un mesaj in chat doar cand se executa BAN cu RCON ca sa stiti cine a dat, daca nu atunci il lasam asa blocat ca pana la urma doar 2 persoane au folosit asta pana acum.


Am rugamintea sa verificati daca am scos ABSOLUT tot ce tine de HALLOWEEN de pe server si sa imi raportati in caz de am uitat sa scot ceva!!!! (mesaje/modele/sisteme/etc.)

Va pupix si va iubix, astept pareri despre treaba cu RCON BAN daca vreti sa o las sau sa las asa cum am facut acum, adica blocat. Desigur astept si raportari daca exista bug-uri sau cum am zis mai sus daca am uitat sa scot ceva