Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  4
Results 1 to 4 of 4

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #2

    User Info Menu

    Fi fericit că ţi-am scos banul imediat, am zis să fiu om cu tine dar trebuia să ţi-l las. Greşisem motivul şi ţi l-am scos după 10 secunde ( se poate verifica în logo-uri). Normal voiam să te banez din nou dar am zis să te las. Şi kick ţi-am dat pentru că ai imunitate şi nu am cum să te banez altfel. Apropo, vreau dovada că mi-am dat eu revive de atâtea ori. Parcă ţi-am spus să îţi revizuieşti comportamentul şi să nu ţi-o mai arzi aiurea. După ce că ai creator, ceea ce sincer nu meritai şi nu ştiu cum ai ajuns tu cu un asemenea grad la ce agresiv te dai şi la vârsta pe care o ai. Nu se dă minne pe motive de genul. Citim şi noi regulamentul? De ce îmi dai tu mie minne că îmi dau revive? Ai secţiunea reclamaţii, dacă eram pe steam şi îmi futeai cs-ul, tot vina mea era. Nu mai suferii atât pe nişte pixeli, data viitoare nu voi mai fi aşa indulgent cu tine. Cine să te creadă când ştiu toţi ce fel de comportament ai. Te sfătuiesc să laşi jocurile şi pune mâna pe carte, avem ţara plină de analfabeţi funcţionali.
    Last edited by George CR.; 20-11-20 at 21:53.

  2. Likes #AleXuTz#, Burlacu Andrei, Z1nNN, skull2 liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •