► Nick CS: lGM
► Nick admin/player reclamat + SteamID: Fabian copilul minune / lGM STEAM_1:0:433924673
► Motiv: Motivul ca sunt "toxic,frustrat" . Sunt frustrat si toxic ca mereu cand intru pe acest srv toti ma iau cu baieteala de copii nascuti in 2005 cu "puiu meu ,vrei prosop,transpiri" si dupa ce le raspund la copii astia primesc gag. Care e logica? Majoritatea de aici nu depasiti varsta de 18 ani, cand unul e mai mare decat voi respectatil ca sa fiti respectati.. Eu prin 2005 cand aveam vreo 15 ani stiu ca respectam pe joc/in viata de zi cu zi oamenii mai mari,ca poate luam "capace"..bun in fine. Doresc sa mi se scoata banul pentru un motiv aiurea, daca vreti motive dati-mi pe motive , inteleg ca mereu cand intru va enervati dar e greu. Asa ca "baietii mei" nu va agitati atata . Pentru unu cu wall i-ati dat 30 de min ban prin voteban, eu primesc permanent Felicitari Owneru-lui pentru ca accepti genul asta de "mostra" de baiat. Astept decizia ta. Verifica logo-urile sa vezi cum m-au injurat si cand am injurat eu , voia sa-mi de ban si nu reusea prin clientid-ul ala de 3 cifre..ca nici ban nu stie sa dea direct cu steamid .

► Dovezi (poze): http://www.girlshare.ro/3769987802.9