Notate in lista "de facut":

1. Revive ul la god mode sa fie dat decat la cei morti, nu la toti t. - asta se face in 10 secunde, daca sunteti toti pro o sa bag.
2. Sa se adauge la npc un skin special la ct, nush ceva de craciun frumos. - Aici o sa dureze un pic mai mult sa il adaug ca trebuie sa caut si model si sa fac sistemul si pentru echipa CT.
3. Sa se adauge voice la ct cand se da free day, pentru a fi mai usor de dat comenzile. - si asta in 10 secunde este gata, daca vreti o sa bag si asta. Dar daca o sa vad abuz de voice o sa fie scos.

Punctul 7. adica:

7. adaugare name tag in chat - Sincer nu stiu daca isi are rostul, arata o poza sa vad cum ar arata cu asa ceva, pe csgo sa zicem ca mai arata cumva ca pui symbol o stea ceva,dar pe cs nu prea ii vad rostul sa pui [GRAD] NUME + cei cu nume lungi probabil o sa aiba problema cu asta. O solutie ar mai fi daca vreti ca in chat cand scrieti un mesaj sa apara inaintea mesajului [GARDIAN], dar si acolo o sa puteti scrie mai putine caractere intr-un mesaj.

Nu a fost adaugat deoarece nu am primit raspuns si sincer nu ii prea vad rostul unui nametag pe cs 1.6, daca o sa fie inclus direct in nume probabil o sa fie probleme cu cei care au nume prea lung, in chat automat un nametag reduce numarul caracterelor care pot fi scrise in chat.
Oricum aveti scrisul verde, am creat sistemul de /admins care va afiseaza orice doriti voi despre admini, deci nu prea ii vad rostul si la asta, dar daca chiar vreti propuneti din nou si cu exemple(poze) ceva sa vad cum arata si cum va imaginati voi toata treaba asta.
T/C