Hellau dragutilor, deoarece mai existau probleme in sistemul acesta pe care l-am creat acum destul de mult timp am decis sa "rezolv" definitiv problema raportata in care va aparea in chat ca aveti gag dar de fapt nu aveati si sa rescriu/optimizez in totalitate codul sursa. Cum am lucrat mult la JBGO in ultimul timp am facut acest update acolo, dar cum acest sistem era folosit si pe ARENA/SURF am bagat update-ul la acest sistem de acum si aici, ca sa testati si sa raportati daca ceva nu functioneaza corect!

UPDATE 27/11/2020

◆ Sistemul de GAG/SILENCE/MUTE(pe minute) a fost optimizat si in mare parte rescris pentru a functiona cat mai corect, rapid si optim.




Am rugamintea sa verificati daca functioneaza totul corect in acest sistem, repet, sistemul de GAG/SILENCE/MUTE dat pe MINUTE si sa raportati in acest topic cat mai rapid daca depistati vreun BUG!!!!

Ce ar fi in mare parte de verificat si raportat(daca totul functioneaza corect postati si atunci in topic, ca sa stiu):

1. De verificat daca mai apare in chat mesajul cu ai Gag/Mute/Silence(la comenzile date pe minute) si sa nu ai aceste chestii si desigur daca functioneaza totul cum trebuie. - la testari nu am depistat probleme