Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  3
Results 1 to 7 of 7
  1. #1

    User Info Menu

    reclamatie helper darius tudor

    Nickname CSGO: camataru
    Motiv: injura playeri plus imi da mute 30 mn fiindca m.am prostit de vreo 3 ori la mic la asta nu am poza da am cum ma injurat
    Dovezi (poze):https://cdn.discordapp.com/attachmen...127_172144.jpg
    Nickname admin reclamat + SteamID: darius_tudor steam id nu am ca a iesit
    Last edited by camataru; 27-11-20 at 17:34.

  2. #2

    User Info Menu

    Salut , am fost pe server cand s-au intamplat toate astea . In primul rand darius minte ca i-a dat mesaj juma de server , el nici nu a vazut daca camataru a facut ceva si i-a dat direct mute 30 minute , si habar n avea ce s-a intamplat . In al doilea rand n-a injurat deloc , doar "se prostea " de cateva ori la microfon pe voice . Si in orice caz daca primea mute , nu trebuia sa primeasca 30 de min . Cam atat am avut de zis...

  3. Likes Tigero liked this post
  4. #3

    User Info Menu

    Am fost si eu martor la ce s-a intamplat. Nu am nimic nici cu Darius, nici pe Camatarul nu-l sustin sau ceva, dar sunt transparent si trebuie sa fim corecti cu privinta la cele intamplate.
    Camataru nu a injurat, de altfel nici nu exista dovezi ca a injurat, ci doar vorbea pitigaiat la microfon. Dupa cateva minute a intrat Darius pe server, a intrebat care si i-a dat mute 30 de min, fara sa intrebe alti playeri, sau sa vorbeasca cu cel acuzat. Dupa ce i-am spus cum a stat treaba de fapt, i-a scos mute-ul incercand sa vorbeasca cu el. In tot acest timp, Brai sau cum il cheama a inceput sa foloseasca un limbaj jignitor la adresa lui Camataru si chiar al server-ului, spunand ca se "pisa" pe el. In tot acest timp, acesta nu a primit nici macar un avertisment de la Darius pentru limbajul folosit. Ba chiar mai mult, dupa cum se poate vedea si in ss-uri acesta il face pe camataru "autist". Nu zic ca nu merita mute, dar nu cred ca trebuia mai mult de 10 min. In legatura cu ce zicea el, sa prezinte dovezi ca i-a "scris tot serverul" ca (,) Camataru, a injurat. Brai a continuat sa se ia de alti playeri fara motiv, minute bune mai tarziu.

    https://imgur.com/a/dz4GBzn
    https://youtu.be/-3FDM0Rd5uw

  5. #4

    User Info Menu

    nu-mi sta in fire sa raspund la reclamatii daca nu sunt reclamat dar aici trebuie sa intervin pentru ca eu i-am spus sa ii dea mute pentru ca s-a prostit aproape o mapa intreaga! Cand intram pe server toti vrem liniste sau caterinca "BUNA" nu maimutareli de copii de 12 ani. Nu inteleg dc esti asa fetita si faci reclamatie pentru un mute pe care oricum ti l-a scos dupa nici 3 minute, ai zis ca mi-l chemi pe TNC ca esti prieten cu el si nu l-ai chemat, v-ati si laudat la mine ca si-a luat baiatul remove si cand i-am scris lui TNC nici nu stia despre ce e vorba, mi se pare aiurea, pe langa ca ti-ai pierdut timp din viata sa o scrii nici nu are ce sa pateasca omul pentru ca nu cred ca se da remove pentru mute indiferent ca esti Guliver Praduitorul si esti tovaras cu ownerii, iar pana la urma mute-ul a fost dat pe bun motiv pentru troll. BTW am o varsta, am avut treaba strict cu camatarul pentru ca s-a luat de vocea mea, cu playerii de pe sv ma inteleg super bine si toata lume ma stie
    Last edited by BRAI ZEW; 27-11-20 at 17:46.

  6. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Tigero View Post
    Am fost si eu martor la ce s-a intamplat. Nu am nimic nici cu Darius, nici pe Camatarul nu-l sustin sau ceva, dar sunt transparent si trebuie sa fim corecti cu privinta la cele intamplate.
    Camataru nu a injurat, de altfel nici nu exista dovezi ca a injurat, ci doar vorbea pitigaiat la microfon. Dupa cateva minute a intrat Darius pe server, a intrebat care si i-a dat mute 30 de min, fara sa intrebe alti playeri, sau sa vorbeasca cu cel acuzat. Dupa ce i-am spus cum a stat treaba de fapt, i-a scos mute-ul incercand sa vorbeasca cu el. In tot acest timp, Brai sau cum il cheama a inceput sa foloseasca un limbaj jignitor la adresa lui Camataru si chiar al server-ului, spunand ca se "pisa" pe el. In tot acest timp, acesta nu a primit nici macar un avertisment de la Darius pentru limbajul folosit. Ba chiar mai mult, dupa cum se poate vedea si in ss-uri acesta il face pe camataru "autist". Nu zic ca nu merita mute, dar nu cred ca trebuia mai mult de 10 min. In legatura cu ce zicea el, sa prezinte dovezi ca i-a "scris tot serverul" ca (,) Camataru, a injurat. Brai a continuat sa se ia de alti playeri fara motiv, minute bune mai tarziu.

    https://imgur.com/a/dz4GBzn
    https://youtu.be/-3FDM0Rd5uw
    BTW se aude perfect cum zic "spune-mi vrei sa iti iau grad inapoi ca ma pis pe asta" adica pe camataru si pe reclamatia lui

  7. #6

    User Info Menu

    Darius o sa primesti doua avertismente pentru limbaj si pentru abuz mute/gag .
    Brai nu primeste nimic deoarece in singura dovada ce il priveste pe el se intelege "vrei ma sa iti cumpar alt grad ca ma pis pe asta" nu altceva.
    In caz ca mai aveti dovezi de postat o sa las topicul deschis pana maine .

  8. Likes BRAI ZEW liked this post
  9. #7

    User Info Menu

    Vad ca nu mai aveti nici o dovada , tc

  10. Likes BRAI ZEW liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •