Deja a raspuns Alin cu ce trebuia pe aici.
Fowerz a primit remove, deja stiti si voi de ce.

Am citit reclamatia asta cand am fost plecat alea 5 zile, intr-o seara in pat ca si asa nu aveam ce face, dar nu am raspuns ca eram de pe telefon si e mult de scris asa. Dar i-am lasat un mesaj lui Alin pe care il postez si aici. Cam aia era raspunsul meu cu cateva adaugari in plus, probabil. Nu editez nimic in el, las asa cu greselile facute de pe telefon.

"da aici e cu doua drumuri, unul in care daca am lua apararea lui fowerz ca a fost provocat se revolta ceilalti, si celalalt in care dam dreptate la aia si renunta astealalti doi da cam au dreptate.

Da, -1 a meritat pt ban ul dat cu acel motiv, dar a fost provocat de aia cum au zis si ei, ady din nou e bine - ca lo provocat.
Diferenta dintre banul lui si vigle a fost ca vigle a dat corect si asta cu motiv prost deci plm. Fiecare are vina lui, eu sunt constient 100% ca adminii au complotat impotriva lui ca am vaz doar si pe discord chestia asta din cauza acelui avertisment. Ei ma futeau la cap sa ii dau remove ca daca nu se lasa ��
Dar aici vine si partea a doua spusa de xixo care il apara pe ady, fowerz a "luat la pula" pe adminchat, nu pe public sa nu vada si ceilalti si cam avea dreptate. Nu a facut camp a facut 2 3 kill si a plecat. Altfel sunt inutile tp urile de pe mapa. Am vazut logurile acm 2 zile si astea "comunitatea adyshark" baneaza instant pt limbaj, baneaza INSTANT pt kill in buyzone, nu slay sau kick cum este specificat in regulament. Deci aici e cu doua taisuri plm... nush ce sa zic sincer. Tu ce parere ai?"

Eu zic ca din acest mesaj puteti intelege si voi mai multe chestii.
1 la mana, sariti prea rapid cu ban/kick/gag la orice chestie micuta. REPET, nu zic ca nu este bine, este okay, dar nu trebuie sa fiti asa drastici cu BAN-ul.
Camp in baza inamica, kill in buyzone, etc. se pot sanctiona si cu un SIMPLU SLAY si daca se repeta faza abea atunci cu kick si doar dupa BAN. Dar voi sariti peste prima etapa si a doua etapa, a fost provocat fowerz, trebuie sa recunoasteti si voi, a reactionat normal pentru aceste provocari, putea sa faca mult mai multe dar nu a facut. Chit ca m-a injurat (fapt pentru care ma pis pe rasa lui de jegos), avea si el dreptatea lui.
Imi pare rau pentru limbajul meu, sunt obosit, nervos, etc.

Dar ca sa nu o mai lungim, majoritatea au primit ceea ce au dorit, problema s-a rezolvat deci putem da T/C