Salutare dragutilor , am reusit dupa cum mi-am propus ca pe data de 15 sa implementez pe acest server UPDATE-ul de Craciun!
Fac acest topic mai mult pentru a va informa ca a fost implementat UPDATE-ul mult asteptat de Craciun!

Cateva chestii pe care trebuie sa le stiti:

Event-ul de Craciun este deja activ pe server si TOP3 jucatori cu cele mai multe mandarine o sa castige la acest event! Topic: https://alphacs.ro/showthread.php?128856
A fost implementat un SKIN nou in NPC SHOP care se poate obtine doar in perioada aceasta de sarbatori dar care va ramane permanent si dupa ce trec sarbatorile. Este vorba de skin-ul de Mos Craciun!


Inafara de scop informativ, topicul acesta are si rol informativ pentru mine, vreau sa raportati orice BUG/EROARE/ETC. legat de acest update de Craciun!
Daca aveti alte propuneri pentru acest UPDATE, daca doriti sa mai schimb ceva, sa mai modific ceva, sa editez ceva, etc. (de ex. melodia de la LR) atunci postati linistiti in acest topic propunerile si cu siguranta o sa fie luate in considerare!!!



Sper ca si anul acesta am reusit sa creez o atmosfera de Craciun cat mai puternica si ca o sa va distrati alaturi de noi pe server si de acest Craciun!
Deja este al 10-lea Craciun sarbatorit pe server-ul JB.ALPHACS.RO!
Va iubix si va pupix dragutilor ( textele mai sirupoase le pastrez pentru celelalte topicuri )