Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  2
Likes Likes:  19
Results 1 to 9 of 9

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #5

    User Info Menu

    Nick CS: Ralph -rfd-
    Povestea de Craciun: In ziua de 25 decembrie anul 2016 toata lumea a intrat pe serverul JB.ALPHACS.RO, ca sa pregateasca instalatia si bradul cel mare pentru Mos Craciun, dupa ce au terminat isi urau toti Craciun Fericit !, jucau cu bucurie si veselie uitand ca mai trebuie sa faca comenzi si dayuri, dar ei povesteau ca intr-o familie ca ce o sa faca in aceasta zi de 25 decembrie intreband fiecare jucator, fiecare cu un raspuns diferit sau asemanator: "Eu, voi petrece timp in familie", "Eu merg cu colinda", "Eu il astept pe Mos Craciun". Toata ziua s-au jucat intrau, ieseau intrau iarasi pe la o alta ora, pana cand mai spre seara se intampla un miracol in care a sosit Mos Craciun si toata lumea era uimita, el care ne astepta pe fiecare langa un brad mare sa ii spunem o poezie sau o colinda si dupa aceea sa ne ofere cadoul nostru si sa ne spuna ca Craciunul nu inseamna doar cadouri si inseamna si timp petrecut cu familia . Dupa cateva ore dupa ce Mos Craciun a impartit toate cadourile, l-au invitat la o masa sa aseze impreuna si sa discute despre: "Cum a ajuns aici, daca a fost sau nu o greseala", iar el raspunzand "Nu este nici o greseala, pentru ca ati fost cei mai cuminti si ati ajutat mult JB.ALPHACS.RO prin activitatea voastra de aceea am spus ca si voi trebuie sa primiti cadouri". Dupa ce toata lumea a mancat prajituri impreuna cu Mos Craciun si au terminat de povestit, Mosul a spus ca este timpul sa plece, atunci toata lumea s-a asezat langa brad si facand cu mana spre Mos Craciun, acesta facand si el cu mana si a strigat Ho ! Ho ! Ho ! Ne mai vedem si anu care vine daca sunteti cuminti.
    Am citit informatiile si le-am inteles, stiu ce trebuie sa fac: DA
    Ce te face cel mai fericit in timpul Craciunului?(nu este obligatoriu de completat): Timpul petrecut alaturi de cei dragi !
    Last edited by Ralph -rfd-; 22-12-20 at 20:24.

  2. Likes @Merik@, TheLord liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •