Salutare dragutilor , ca in fiecare an si anul acesta cu ocazia sarbatorilor de iarna am bagat un update specific acestor sarbatori si desigur, ca in fiecare an, organizam cateva concursuri de Craciun la care puteti obtine diferite premii!
Deoarece am vazut ca va place si voua ideea si concursul de "alege cadoul" am decis sa organizez un concurs de genul si aici, sper ca o sa fie multi participanti si pe acest server . Mai jos gasiti toate informatiile necesare despre acest concurs, sa nu o mai lungim si sa incepem cu ce aveti de facut.

Ce aveti de facut?
Este foarte simplu ! Trebuie doar sa postati in acest topic dupa modelul de mai jos si sa alegeti ce CADOU vreti sa deschideti de Craciun ! Ex. alegere: A-2

Regulament & Informatii:

1. Alegerea aveti voie sa o faceti doar intre A-E si 1-5 ! (ex. A-3, D-5 nu F-7 sau A-6 in caz contrar riscati sa fiti descalificati)
2. Aveti voie sa postati si sa alegeti doar o singura data ! Dupa ce postati in acest topic nu mai aveti voie sa postati din nou, aveti voie doar sa va editati post-ul!
3. Aveti voie sa alegeti si cadourile deja alese ! (daca cineva a ales de ex. A-3 si voi aveti voie sa alegeti A-3)
4. Toata lumea are voie sa participe la acest concurs indiferent de GRAD/ACCESE !
5. Premiile deja sunt stabilite si poza finala este pregatita, in momentul anuntarii castigatorilor o sa postez poza in acest topic si va acord premiile castigate !
6. ATENTIE !!! Nu toate cadourile sunt castigatoare, unele pot sa nu contina nimic, altele sa contina premii micute sau chiar premii foarte mari!
7. Ce mai este de zis la acest concurs este doar ca sa va DISTRATI ! Va urez bafta tuturor participantilor si un calduros Craciun Fericit!

Poza:



Model inscriere:

Nick CS:
Link profil STEAM:
Cadou ales ( A-E+1-5):
Am citit informatiile:
De ce iti place Craciunul?(nu este obligatoriu de completat):

Ex.:

Nick CS: TheLord
Link profil STEAM: https://steamcommunity.com/id/thelordalphacs/
Cadou ales ( A-E+1-5): A2
Am citit informatiile: DA
De ce iti place Craciunul?(nu este obligatoriu de completat): deoarece toata lumea este unita

Premii:

Premiile o sa fie afisate la inchiderea concursului in poza finala ca sa ramana totul o SURPRIZA ! Va iubix dragutilor

Acest concurs se inchide in data de 26/12/2020 cel tarziu pana in data de 28/12/2020 dupa care in cel mai scurt timp o sa anuntam si castigatorii concursului ! Sper ca o sa decurga totul bine ca de fiecare data si desigur ca o sa va distrati mult alaturi de noi si Craciunul acesta !
Stiti bines ca va iubix si va pupix dragutilor !
Multa bafta la acest concurs si fie ca cel mai activ sa castige !


Acesta este al 3-lea si ultimul concurs de Craciun organizat in acest an! Poate o sa mai organizam concursuri de revelion la care o sa puteti castiga diferite premii frumoase!


Din nou a trecut un an si imediat ajungem la aceasta sarbatoare minunata, Craciunul, sarbatoarea la care de fiecare data, deja de 4 ani, ne adunam toti si petrecem impreuna! Faptul ca sunteti toti ca intr-o familie pe server si ca sunteti uniti de Craciun ma face mereu extrem de fericit si abea astept sa vina aceasta perioada al anului. Anul acesta oricum a fost unul slab din orice punct de vedere din cauza la corona, totusi server-ul a fost okay in tot acest timp, de multe ori pe timp de pandemie a fost chiar ca pe vremuri plin de jucatori si desigur plin si de jucatori vechi! Ma bucur enorm ca de 4 ani ne sustineti si sunteti alaturi de noi si la bine si la greu si ca TINETI la acest server!
Nu vreau sa o lungesc in acest topic deoarece este concurs, as avea multe de spus stiti doar cum sunt eu Deci sa trecem direct la subiect:
Vreau sa va doresc sarbatori cat mai linistite si fericite si un Craciun fericit alaturi de cei dragi si desigur alaturi de SURF.ALPHACS.RO! Sper ca o sa va distrati de sarbatori alaturi de noi si ca o sa va simtiti ca intr-o familie pe tot parcursul sarbatorilor de iarna !
Cum spun de fiecare data, rezultatele finale nu trebuie niciodata sa va dezamageasca ! O sa mai existe concursuri, o sa existe si alte posibilitati de a castiga ceva pe server ! Trebuie sa va distrati si sa va simtiti cat mai bine la aceste concursuri si sa participati din placere la ele!
Va doresc multa bafta la acest concurs si sper ca totul o sa decurga tot mai bine si ca o sa va placa foarte mult toate chestiile implementate anul acesta pe server!
Lorducu va iubeste dragutilor !