Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  1
Results 1 to 10 of 10
  1. #1

    User Info Menu

    Reclamatie M!st3r_@ndr3![REZOLVAT]

    ► Nick CS: ZeUs
    ► Nick admin/player reclamat: M!st3r_@ndr3!
    ► Motiv: ca l am mutat pe camper joe la tero deoarece nu avea minute ( https://imgur.com/a/qIsB75J )
    ► Reguli incalcate: Ban acordat aiurea
    ► Dovezi (poze/demo): https://imgur.com/a/clGZtFj

  2. #2

    User Info Menu

    Am raspuns la alta reclamatie

  3. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Burlacu Andrei View Post
    Am raspuns la alta reclamatie
    asta e alta reclamatie, te rog sa raspunzi

  4. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Claudiuq View Post
    asta e alta reclamatie, te rog sa raspunzi
    Toate dovezile sunt in reclamatie x2

  5. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Burlacu Andrei View Post
    Toate dovezile sunt in reclamatie x2
    ce dovezi ? asta e alta reclamatie, de ce nu pricepi

  6. #6

    User Info Menu

    Mhhh.... greu mai esti de cap,ma rog iata dovezile https://imgur.com/a/GUQ0cmP
    Last edited by Burlacu Andrei; 28-12-20 at 12:52.

  7. #7

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Burlacu Andrei View Post
    Mhhh.... greu mai este de cap,ma rog iata dovezile-https://imgur.com/a/T8B4CVy-poze
    ce imi arati mie ... ai facut screenshot la ce!? la conversatie ? ca nu pricep

  8. #8

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Claudiuq View Post
    ce imi arati mie ... ai facut screenshot la ce!? la conversatie ? ca nu pricep
    Iti mai spun o singura data si v-a fi ultima oara TU domnul rege l-ai mutat pe Camper Joe la T pe motivul ca nu are minute
    1 la mana avea minute a 2 oara cand l-ai mutat adica duba banul de 10 minute
    2 la mana regula cu minute s-a schimbat poti intra la CT fara minute daca sunt doritori CT cu minute au prioritate
    3 la mana nu era nici un doritor la CT cu minute si crede-ma nu sunt frace sau cel mai bun prieten cu Camper ca sa il las pe el la Ct ca asa vreau eu
    4 la mana adu dovezi nu doar vorbi
    Asta a fost aici te rog sa nu mai scrii doar aduci dovezi astept verdictul lui @TheLord aici
    Cat despre nerespectarea banului o sa vorbesc cu lord si o sa vad cum vei fi pedepsit
    Ou acum am si vazut poza ta se vede clar ca sunt 2 CT la 9 T chiar daca voia cineva ar fi putut intra chiar daca avea minute sau nu
    Last edited by Burlacu Andrei; 28-12-20 at 13:22.

  9. #9

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Burlacu Andrei View Post
    Iti mai spun o singura data si v-a fi ultima oara TU domnul rege l-ai mutat pe Camper Joe la T pe motivul ca nu are minute
    1 la mana avea minute a 2 oara cand l-ai mutat adica duba banul de 10 minute
    2 la mana regula cu minute s-a schimbat poti intra la CT fara minute daca sunt doritori CT cu minute au prioritate
    3 la mana nu era nici un doritor la CT cu minute si crede-ma nu sunt frace sau cel mai bun prieten cu Camper ca sa il las pe el la Ct ca asa vreau eu
    4 la mana adu dovezi nu doar vorbi
    Asta a fost aici te rog sa nu mai scrii doar aduci dovezi astept verdictul lui @TheLord aici
    Cat despre nerespectarea banului o sa vorbesc cu lord si o sa vad cum vei fi pedepsit
    Ou acum am si vazut poza ta se vede clar ca sunt 2 CT la 9 T chiar daca voia cineva ar fi putut intra chiar daca avea minute sau nu
    "Domnul rege", "Nu sunt frace" ma faci sa rad baietas
    1. Dar de cand avea minute ? vezi ca ti-am trimis dovada in care camper joe nu avea minute
    2. chiar as dori sa vad regulamentul ala ca nu il gasesc...
    3. daca nu s doritori asta inseamna sa se bage toata lumea la ct ?
    4 ti-am adus dovezi... dar tu sari cu "la mana adu dovezi nu doar vorbi"
    Last edited by Claudiuq; 28-12-20 at 18:45.

  10. #10

    User Info Menu

    trebuia sa il lasi la ct avand in vedere ca erau 9 tero si 2 ct
    daca era altu cu minute si voia ct il rugai sa iasa singur, daca nu atunci il mutai,iar la ban daca tot ai intrat peste el si nu l ai respectat n are rost
    nu mai fiti asa rai ca e doar cearta pe server
    topic closed

  11. Likes Burlacu Andrei liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •