► Nick CS: BugsBunny/F0werzz
► Nick admin/player reclamat + SteamID: Adyshark si "comunitatea formata de ei".
► Motiv: Ti se pare ca f0werzz a avut timp sa raspunda la reclamatie? Normal se da 24 de ore la dispozitie sa raspunda si el.. A avut un motiv foarte bun sa i dea ban.. Cat timp in injura de mama. Si nu la injurat o data sau de doua ori.. Era pus pe el sa l injure anumit pentru a primi ban si sa i faca reclamatie. La injurat cam 2 ore incontinuu si pe el si pe G0ya. Pe server sunt multi staff sub varsta de 14 ani, sau cu o minte de copii corditi facuti pentru alocatie. Nu se da nici macar un test pentru staff sau ceva de genu.. In plm sunt toti terminatii in staff care nu ajuta serverul mai mult in incurca si il strica. Acum 2 ani cand am intrat prima data a fost foarte fain serverul si chiar m am jucat mult, si nu pentru staff sau ceva de genu. Pentru ca mi place. Acum s a dus pe pula tot serverul. Inainte erau 4-5 admini printre care si f0werzz care amuza playeri prin canterinca lui care inseamna si limbajul vulgar folosit de el. Acum sunt in jur de 20 si prosti majoritatea.Cei vechi ce sunt decenti. Nu mai au ei activitatea pe care au avut o. Nush cine esti tu Alin ca pana acum nu te am vazut in viata mea dar in plm lasa drq reclamatia macar o zii sa aibe timp lumea sa raspunda. Asta este un sfat. Serverul se duce usor,usor. Voi pastrati admini noi si terminati si ii banati pe cei vechi si buni. Ce ca injura pe server? Asta e un defect? Fiecare dintre noi injura.. E vina lor ca se victimizeaza la 11,12 ani. Din cate stiu pe csgo este o limita de varsta de 14 ani.. Deci ei ce pula mea cauta pe cs? Ma doare n pula ca se aude o injuratura. E mai caterinca. Dar daca voi sunteti niste pizde futute in cur nu e problema noastra. Ma doare n pula de server acum ca- s a dus pe pula grav. Ceea ce s a intamplat a fost aranjat de mai multi membrii staff pentru a primi f0werzz -1,chiar remove. Ei anumit au facut asta. F0werzz normal ca s a enervat cand vezi asa ceva de la niste copii. Are o vechime pe server si stie cum a crescut serverul. Nu avea el chef de genul asta de altercatii. Mai jos am toate pozele cu adyshark cum injura. Nu este un limbaj de staff. Asta nu inseamna caterinca sau ceva de genu. Limbajul pentru caterinca este LM, morti mei, bag pla,ceva de genu asta. Nu cand incepi sa injuri o persoana random de mama. Adyshark a intrat pe server si direct a inceput cu "Ce faceti pupincurisitolor!"si a continuat sa l injura fara motiv. El neavand timp sa raspunda la reclamatie si cand a vazut ca a luat -1 este logic ca s a suparat. Adyshark ar trebui sa primeasca remove.
► Dovezi (poze): 1.https://imgur.com/a/qc5VjEP