Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  12
Results 1 to 6 of 6
  1. #1

    User Info Menu

    Castigatori concurs poveste de Craciun JB.ALPHACS.RO !

    Hellau dragutilor, am ajuns si la finalul acestui concurs de Craciun si desigur am mai petrecut impreuna un Craciun minunat pe server si pe comunitate ! Ma bucur ca totul a decurs bine si de acest Craciun si ca v-ati simtit bine alaturi de noi! Update-ul de sarbatori o sa mai fie activ pe server pana in Ianuarie, cel mai probabil pana pe 15, deci inca aveti timp sa profitati de el !
    Fara sa o lungim prea mult, haideti sa anuntam castigatorii la acest concurs!

    Lista cu castigatorii concursului:


    Locul 1: Na'Vi electro_android +1 si VIP+SOUND+CE VREI TU 1 luna - PREMIUL A FOST ACORDAT
    Locul 2: Griezmann* VIP+SOUND+CE VREI TU 1 luna - PREMIUL A FOST ACORDAT
    Locul 3: Ralph -rfd- VIP+CE VREI TU 1 luna - PREMIUL A FOST ACORDAT

    CE VREI TU = puteti alege ce doriti voi dintre SOUND/VOICE/QUIT/+1(este permanent)

    Postez si povestile mai jos in SPOILER in ordinea specificata mai sus, adica primul spoiler o sa fie povestea lui Na'Vi electro_android, dupa Griezmann* si dupa Ralph -rfd-!

    Na'Vi electro_android


    Griezmann*


    Ralph -rfd-



    Cine are deja grad maxim, adica Sef Penitenciar, in loc de +1 o sa primeasca +2 saptamani VIP!

    Din nou las si aici mesajul de la finalul concursurilor de Craciun! Felicitari tuturor castigatorilor cat si tuturor participantilor !
    Va iubix


    "Din nou a trecut un an si imediat ajungem la aceasta sarbatoare minunata, Craciunul, sarbatoarea la care de fiecare data, deja de 9 ani, ne adunam toti si petrecem impreuna! Faptul ca sunteti toti ca intr-o familie pe server si ca sunteti uniti de Craciun ma face mereu extrem de fericit si abea astept sa vina aceasta perioada al anului. Anul acesta oricum a fost unul slab din orice punct de vedere din cauza la corona, totusi server-ul a fost okay in tot acest timp, de multe ori pe timp de pandemie a fost chiar ca pe vremuri plin de jucatori si desigur plin si de jucatori vechi! Ma bucur enorm ca de 9 ani ne sustineti si sunteti alaturi de noi si la bine si la greu si ca TINETI la acest server!
    Nu vreau sa o lungesc in acest topic deoarece este concurs, as avea multe de spus stiti doar cum sunt eu Deci sa trecem direct la subiect:
    Vreau sa va doresc sarbatori cat mai linistite si fericite si un Craciun fericit alaturi de cei dragi si desigur alaturi de JB.ALPHACS.RO! Sper ca o sa va distrati de sarbatori alaturi de noi si ca o sa va simtiti ca intr-o familie pe tot parcursul sarbatorilor de iarna !
    Cum spun de fiecare data, rezultatele finale nu trebuie niciodata sa va dezamageasca ! O sa mai existe concursuri, o sa existe si alte posibilitati de a castiga ceva pe server ! Trebuie sa va distrati si sa va simtiti cat mai bine la aceste concursuri si sa participati din placere la ele!
    Va doresc multa bafta la acest concurs si sper ca totul o sa decurga tot mai bine si ca o sa va placa foarte mult toate chestiile implementate anul acesta pe server!
    Lorducu va iubeste dragutilor !
    "


    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  2. Likes MihaiTocu0, #AleXuTz# liked this post
  3. #2

    User Info Menu

    Felicitari!

  4. Likes TheLord liked this post
  5. #3

    User Info Menu

    Felicitări participanților!
    ☆ CONTACT ☆

    Discord ~《Z1nNN#1682》
    Instagram ~ 《gabrielmch_101》
    Steam



    IDK - A, balans pe tobă shukar san shukar temerel mi dai

  6. Likes #AleXuTz#, TheLord liked this post
  7. #4

    User Info Menu

    GG Ba GG
    10 caractere

    Quote Originally Posted by #AleXuTz# View Post
    Felicitari participantilor si mie si mai ales vedetelor mele @Z1nNN @Grim Reaper @@Merik@@Cosmin.# @r0b0t3l @Burlacu Andrei @InfernoDragon
    Vezi ca ti dau copyright, nu ti am dat voie sa imi pui numele
    Last edited by Grim Reaper; 02-01-21 at 17:42.

    ~Instagram - @justmegrimy~

    ~EVOLUTION~


    ~



  8. Likes #AleXuTz#, TheLord liked this post
  9. #5

    User Info Menu

    Felicitari participantilor si mie si mai ales vedetelor mele @Z1nNN @Grim Reaper @@Merik@@Cosmin.# @R0B0tz3L @Burlacu Andrei @InfernoDragon

  10. #6

    User Info Menu

    Felicitari tuturor pentru mine a fost un meci mai prost

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •