Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  2
Likes Likes:  7
Results 1 to 9 of 9

Thread: Prounere

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Prounere

    Propun ca jucatorilor care stau camp sa li se dea /slay

    de ex stau intr un colt la baza si asteapta adversarul sa vina la ei ...

  2. Thanks BRAI ZEW thanked for this post
  3. #2

    User Info Menu

    degeaba ti-am da pro cand sunt deja asemenea cereri si lord le-a respins.... Pana la urma fiecare isi joaca arena cum vrea... Si daca chiar exagereaza si campeaza in nesimtire poti sa ii dai slay 1 data de 2 ori...
    Last edited by -#DaNNy#-; 13-01-21 at 12:21.

  4. Likes Price, Raul1236, TheLord, SeeD liked this post
  5. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by _ELIT_ View Post
    degeaba ti-am da pro cand sunt deja asemenea cereri si lord le-a respins.... Pana la urma fiecare isi joaca arena cum vrea... Si daca chiar exagereaza si campeaza in nesimtire poti sa ii dai slay 1 data de 2 ori...
    Cum au spus si ceilalti, fiecare isi joaca arena cum vrea. Camp detect mai mult e un afk detect, nu prea ii vad rostul, fiecare runda tine 30 de secunde, deci nu prea afecteaza cu nimic daca unu sta la camp sau nu.
    T/C

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  6. Thanks -#DaNNy#- thanked for this post
  7. #4

    User Info Menu

    Majoritatea mapelor sunt de mici dimensiuni,in 20 de secunde,sau cat dureaza o runda,se poate duce celalalt jucator spre cel care sta camp.
    Oricum,pe majoritatea hartilor,se stiu zonele de camp,deci,daca playeri sunt obisnuiti cu mapele,stiu sa le dea peek la camper
    Daca era sv de Competitiv,iti dadeam pro,dar este sv de arena,cu mape micute.

  8. #5

    User Info Menu

    Problema adresata in trecut care a fost respinsa.

  9. #6

    User Info Menu

    Fiecare joaca cum vrea daca vezi ca sta camp si dupa sufera ii dai si tu slap 99 si ai rezolvat problema parerea mea

  10. Likes Raul1236, TheLord liked this post
  11. #7

    User Info Menu

    contra "fiecare joaca cum vrea"

  12. Likes -#DaNNy#- liked this post
  13. #8

    User Info Menu

    o idee foarte buna, cu toate ca tot timpul am fost de parere ca toata lumea are dreptul sa joace cum poate si cu ce arma vrea poate ar fi timpul sa se faca niste reguli si pe arena. Din pacate din moment ce e 1v1 asta ar insemna ca un admin sa fie tot timpul spec ca sa nu se mai faca camp deci nu prea o sa mearga, poate vin baietii cu niste propuneri


    Brai-Manager

  14. #9

    User Info Menu

    Dar sa fie implementat un " camp detect" ?? Nu stiu exact cum se numeste. Sa fie avertizat printr-un mesaj sa nu mai stea camp dupa ce trec sa zic 10 secunde. Din cate stiu din trecut, alte servere au implementata chestia asta.

    Tommy
    Manager

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •