Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  1
Results 1 to 6 of 6

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Reclamatie admini alphacs

    Nickname CSGO: CamperV3
    Motiv: abuz de functii (vip cat si de admin)
    Dovezi (poze): nu e nevoie
    Nickname admin reclamat + SteamID:
    Disconnect: Ai primit ban, CamperV3
    Durata Ban: PERMANENT
    Motiv: Admin disrespect
    Nume Admin: Medy awp.alphacs.ro
    SteamID Admin: STEAM_1:1:99340998
    SteamID-ul tau: STEAM_1:0:532575178
    Data si ora: 2021-01-11 14:04:18

    deci, m am ofticat pt ca vipul e prea cancer pe serverul vostru si medy mi a dat ban pentru ca am zis " ce fel de admini sunteti voi " am zis aceasta fraza din cauza ca un admin care are super moderator imi zice : nu ne pasa frate (tu ca fiind admin sa zici asa cv la un player nu i ok totusi )
    si nu mi se pare normal ca mie sa imi dati ban pt "disrespect" si erau vro 2 codati pe server cu rank 1 , si joaca csgo de 1 ora...
    ma rog, trecand peste astea, mai este si flavi care face bhop toata mapa , in fiecare runda din baza CT pana la T si invers,
    si mai aveti si admini copii ceea ce da de gandit... pentru ca iti poti da seama ca nu e o comunitate serioasa.. aici fac referire la gumball care si el, in aceeasi situatie cu flavi ..
    bhop din CT pana in T si invers + jetpack ul ala
    + de asta "adminii " dp serv vorbesc toti cu superioritate fata de jucatori, nu i ok sa va credeti superiori ca aveti un grad pe server)))))
    ma rog, mi se pare super aiurea ca dati ban asa ampulea
    si da intradevar mi se explica ca cica flavi nu facea bhop toata mapa, desii stateam si spec pe el si tot il vedeam din ct in t si tot asa, dar el o tinea pe a lui cum ca se oprea la jumate
    sunt multi admini cu grad degeaba parerea mea, si care fac abuz de bhop si nimeni nu ia nici o masura in legatura cu asta...
    o zi in continuare sa aveti
    Last edited by Camperv3; 11-01-21 at 13:53.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •