Hellau dragutilor , in primul rand vreau sa va atrag atentia asupra acestui topic: https://alphacs.ro/showthread.php?129780 in care va informam ca am schimbat un pic regulamentul si am adaugat reguli noi in acesta!

Fac acest topic in primul rand ca sa va anunt ca UPDATE-ul de Craciun a fost scos in totalitate!!!
Si in al 2-lea rand, ca sa raportati daca am uitat sa scot ceva legat de Craciun, MODELE/SISTEME/MESAJE/OFERTE/SOUND-URI/ORICE STITI VOI CA A FOST BAGAT DE CRACIUN.(noi am verificat si totul este okay, modelul de Mos Craciun este din NPC si cum am zis este permanent deci aia nu este uitat acolo)
**Cerul negru cu stele si efectul de pasi(cand se aude ca si cum calcati in zapada) inca nu le-am scos deoarece totusi este iarna si macar atat sa mai pastram. Ninsoarea am decis sa o scot deoarece multi spuneati ca aveti fps drop cu ea.


Inafara de asta, am limitat din nou VOICE cum era maidemult, cititi mai jos pentru informatii.


UPDATE 14/01/2021

Update-ul de Craciun a fost scos
VOICE-ul a fost limitat si este ca in trecut, de la TERO(prizonieri) o sa poata sa vorbeasca doar strict cei care au Semi-Creator si Voice. Cei care au Voice fara Semi-Creator o sa poata sa vorbeasca doar strict de la echipele CT(Gardieni) si SPEC(spectatori).