Nume: Z1nNN
Propunere: Să fie adaugată o categorie de tip 'HooligansGame', mai pe scurt 'un joc'. În caz de ceva, mă voi ocupa strict Eu și @KillerElite de această categorie, modificări, cât și alte chestii de acest gen.
Poze(daca este cazul): Cam așa se prezintă jocul la prima vedere.
Cu ce crezi ca va ajuta comunitatea?: Am putea atrage jucători de pe acest server pe respectivul joc și să formăm o echipă pe cinste. Să ne distrăm împreună pe acest joc, cât și multe alte chestii.
Precizări: Jocul se bazează în mare parte pe bătălii între alianțe, cluburi, team-uri, etc. La prima vedere o să spuneți că-i nașpa și chestii d-astea, însă dacă-l încercați și învățați cum se joacă, o să vă schimbați părerea despre el.

- Fiecare jucator e liber sa isi aleaga propriul club cu care va putea participa la "meciurile din peluze"
-In fiecare seara sunt meciuri pentru juniori/seniori la Country , juniori sunt intre 0-20 level , de la level 21 urcam la seniori
-In fiecare seara sunt meciuri club/ alianta , pentru a putea creea o alianta/intra intr-o alianta ai nevoie de level 3 !
Cine are putere financiara poate sa adauge bani pentru a-si face viata mai usoara pe joc , cine nu are va creste usor cu timpu cu ajutorul celorlalti !
Jocul se poate juca atat pe browser cat si pe aplicatie
Pentru mai multe detalii va asteptam pe joc