Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  18
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Ke ziketi? - BENEFICII PERMANENTE?

    Muie fantezie, sa ne pisam pe fantezia si gandirea ta, ia la muie sclavu nostru care ne spionezi forumul

    Asa trecand peste sclavetele nostru "original,nr.1,smecher,scripter,mandatar" care ne monitorizeaza update-urile si ideile sa le fure si el, vreau sa va intreb ceva .






    1.

    Pana acum eram contra la ideea de beneficii permanente, dar acum ca ma gandesc nimeni nu are nimic de pierdut, oricum stiti ca oferte la donatii va facem mereu si cel mai des primiti cu 10 euro sef+vip.

    Vreau sa va intreb, se merita sa implementam un pret pentru beneficii permanente?

    Eu ma gandeam asa, va rog sa propuneti si voi un pret pe care il considerati corect:
    VIP: 30 de euro permanent
    SOUND: 25-30 de euro permanent
    VOICE: 25 de euro permanent
    QUIT: 25 de euro permanent

    Ma gandeam si la un pachet "toate beneficiile permanente" la un pret de 70 de euro, din care primele 2-3 donatii (adica 140-210 de euro) le-am investii in cateva luni de boost.

    Propuneti daca ar fi okay asa preturile cum am zis, inclusiv cu pachetul "toate beneficiile permanente".






    2.

    Sau daca sunteti pro mai mult la o idee de "strangere de fonduri" din nou pentru aproximativ 3 luni de boost, atunci scrieti mai jos asta, astept pareri.






    Stiu ca mai bine ne sfatuiam doar eu cu strumf in privat, dar vreau sa aud si parerile voastre despre asta!
    Pe ARENA si SURF cel mai probabil o sa ramana chestia cu beneficii permanente la un pret, la fel si pe JBGO cel mai probabil o sa bag preturi pentru beneficii permanente.

    Deja in 2k21 nu prea ii mai vad rostul sa fie lunare ca pe vremuri, probabil multora le convine mai mult sa cumpere ceva si sa fie permanent, dar de asta fac acest topic sa aud si alte pareri!




    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  2. Likes Z1nNN, JuveT., BlackAngel.x liked this post
  3. #2

    User Info Menu

    Da, ar merge. Macar ar putea cei care doneaza, sa-si cumpere un beneficiu sau mai multe permanente, decat pentru 1-2-3 luni..
    Ar trebuie inca odata o strangere de fonduri, deoarece jucatorii ar putea sa doneze pentru a ajuta acest server sa se tina cat mai mult in viata, cum s-ar spune.
    ☆ CONTACT ☆

    Discord ~《Z1nNN#1682》
    Instagram ~ 《gabrielmch_101》
    Steam



    IDK - A, balans pe tobă shukar san shukar temerel mi dai

  4. Likes TheLord liked this post
  5. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by TheLord View Post
    Muie fantezie, sa ne pisam pe fantezia si gandirea ta, ia la muie sclavu nostru care ne spionezi forumul

    Asa trecand peste sclavetele nostru "original,nr.1,smecher,scripter,mandatar" care ne monitorizeaza update-urile si ideile sa le fure si el, vreau sa va intreb ceva .






    1.

    Pana acum eram contra la ideea de beneficii permanente, dar acum ca ma gandesc nimeni nu are nimic de pierdut, oricum stiti ca oferte la donatii va facem mereu si cel mai des primiti cu 10 euro sef+vip.

    Vreau sa va intreb, se merita sa implementam un pret pentru beneficii permanente?

    Eu ma gandeam asa, va rog sa propuneti si voi un pret pe care il considerati corect:
    VIP: 30 de euro permanent
    SOUND: 25-30 de euro permanent
    VOICE: 25 de euro permanent
    QUIT: 25 de euro permanent

    Ma gandeam si la un pachet "toate beneficiile permanente" la un pret de 70 de euro, din care primele 2-3 donatii (adica 140-210 de euro) le-am investii in cateva luni de boost.

    Propuneti daca ar fi okay asa preturile cum am zis, inclusiv cu pachetul "toate beneficiile permanente".






    2.

    Sau daca sunteti pro mai mult la o idee de "strangere de fonduri" din nou pentru aproximativ 3 luni de boost, atunci scrieti mai jos asta, astept pareri.






    Stiu ca mai bine ne sfatuiam doar eu cu strumf in privat, dar vreau sa aud si parerile voastre despre asta!
    Pe ARENA si SURF cel mai probabil o sa ramana chestia cu beneficii permanente la un pret, la fel si pe JBGO cel mai probabil o sa bag preturi pentru beneficii permanente.

    Deja in 2k21 nu prea ii mai vad rostul sa fie lunare ca pe vremuri, probabil multora le convine mai mult sa cumpere ceva si sa fie permanent, dar de asta fac acest topic sa aud si alte pareri!



    Eu sunt pro la tot ce ai zis,da,ar trebui sa faci o strangere de fonduri ,iar acceste beneficii permanente,quit ul si voice ul ar trebui sa le urci la 30 de euro,pt ca se va face mare abuz. Pupix

  6. #4

    User Info Menu

    contra.

    toate la 1e permanent si poate mai stam de vb

    hai p4.

    - 富田 -

  7. Likes JuveT., CoNaN93, Bolo, tipu' liked this post
  8. #5

    User Info Menu

    pai zic pentru ca este ofertabil aceasta ”Propunere” si zic ca s-ar strange mai repede pentru boost nush zic si eu

  9. #6

    User Info Menu

    1. nu stiu.. poate sa fie doar vip permanent.. adica de sound, voice si quit se abuzeaza.. pana mea.. si la 2.. ba.. adica chiar e eficient acel boost si chiar e nevoie.. ca vad ca iara au scazut playerii.. dar ma rog.. scoala face to face.. asta ar fi un motiv.. parerea mea

  10. #7

    User Info Menu

    Eu sunt deacord cu primul punct gen 1 pentru ca nu toata lumea o sa se gandeasca sa se uite pe forum la acea strangere de fonturi dar daca e sa oferi acele beneficii perm la un pret eestul de bunicel eu zic ca lumea va fi mult mai interesata.
    Dar este si un minus la aceste beneficii..cel in care multi jucatori o sa spuna ca este un server de donatii.
    Daca imi mai vin plusuri si minusuri avand in vedere beneficiile am sa dau edit.

    ~Instagram - @justmegrimy~

    ~EVOLUTION~


    ~



  11. Likes TheLord liked this post
  12. #8

    User Info Menu

    shaorma cu te toate mmmmm cand iti vine cand se poate mmmmm mere ba da baga si vipu la 25e ca nu mori <<
    Last edited by Bolo; 19-02-21 at 20:47.

  13. #9

    User Info Menu

    Sunt de acord dar creatorii sa l poata cumpara la 20 euro mi se pare corect ca n am degeaba 30 euro pe creator.

  14. #10

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Sergiu Risciuc View Post
    Sunt de acord dar creatorii sa l poata cumpara la 20 euro mi se pare corect ca n am degeaba 30 euro pe creator.
    , bună ideea

  15. Likes JuveT. liked this post
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •