Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  10
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Propunere [ VIDEO VECHI <3 ]

    Propun ca intr-o saptamana din luna respectiva jb-ul sa fie adus la modul acela vechi cum era inainte ca sa ne mai aducem aminte de el si dupa ce trece saptamana sa fie adus inapoi, dar acea saptamana sa fie la alegerea lui TheLord si Strumf sau sa faca un topic unde sa votam o zi de incepere si de incheiere. Sa fie puse toate hats-urile vechi, skin-urile vechi, lr-urile vechi si etc, acel addons vechi si placut ce era acum ceva timp.

    Off: momentan n am avut o idee buna ca plec la facultate, dar o sa mai fie modificata.

  2. Likes JuveT. liked this post
  3. #2

    User Info Menu

    vr sa vad cum era sv in trecut poate imi rup din timp jumatate de ora pe zi sa joc

  4. #3

    User Info Menu

    la asta ma gandeam si eu

  5. #4

    User Info Menu

    meh, merge
    ☆ CONTACT ☆

    Discord ~《Z1nNN#1682》
    Instagram ~ 《gabrielmch_101》
    Steam



    IDK - A, balans pe tobă shukar san shukar temerel mi dai

  6. #5

    User Info Menu

    Foarte buna idee Sa ne amintim cum era jb ul vechi ANZO!

  7. #6

    User Info Menu

    da frt

  8. #7

    User Info Menu

    Acestea sunt video-uri mai vechi de pe server, vechi in sensul ca cel cu parasutele este de 9 ani aproape 10 de cand s-a deschis server-ul.
    Majoritatea (inafara de cele postate pe canalul lui strumf) sunt facute de jucatorii de pe server de pe vremea aia, nu prea sunt asa multe filmari de atunci + ca dupa asta la putin timp s-a facut comunitatea din alphazone in alphacs, dupa in anzo si dupa iar in alphacs.
    Majoritatea video-urilor existente pana atunci le-am repostat si eu pe canalul nostru oficial, dar nu sunt in ordine cronologica ca pana atunci am inceput sa mai postez si eu chestii, deci le-am pus si aici sa le mai vedeti

    Am mai facut o data chestia asta la aniversarea server-ului, nu mai tin exact la cati ani parca la aniversarea de 3 ani(primul video), am bagat modul vechi inapoi cateva zile, dupa care in fiecare an am zis sa facem ceva nou si sa nu mai reproducem o "calatorie in timp" pe parte de video, dar parca si la aniversarea de 5 ani am bagat primul mod de atunci.
    Daca vreti, la aniversarea de 10 ani facem o saptamana 2 asa, bagam primul si primul mod (fara daysmenu si alte chestii speciale care nu erau pe vremea aia), dupa cateva zile modul de dupa si dupa inapoi la modul actual, am salvat totul de cand este deschis server-ul, poate nu chiar tot, parca primele surse le-am pierdut ca nu faceam backup cum trebuie si s-a mai ars hard-ul o data dar le avea moldovica, dar pana la urma si la el s-a ars hard-ul, dar oricum, am tot ce era pe server de cand l-am deschis deci nu este problema.

    Deci daca vreti asa, cand vine aniversarea de 10 ani, ca acum nu cred ca are rost sa bagam mai ales ca sunteti la scoala multi, merge bagat cand este vacanta sa avem/aveti timp sa va distrati pe server











    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  9. Likes JuveT. liked this post
  10. #8

    User Info Menu


    Ar fii ceva.
    https://alphacs.ro/showthread.php?89...highlight=Anzo
    Aici ai dat doar tc la topic si nu ai mai dat raspuns sau nu am vazut eu si sunt chior.

  11. #9

    User Info Menu

    ba mergeeee dar nuj cum se descurca @TheLord

  12. #10

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Aerius View Post

    Ar fii ceva.
    https://alphacs.ro/showthread.php?89...highlight=Anzo
    Aici ai dat doar tc la topic si nu ai mai dat raspuns sau nu am vazut eu si sunt chior.
    Atunci cand am facut acel topic, probabil cineva a apucat sa il vada(sau pandea acel domeniu de mai mult timp si el) si cand a expirat domeniul a fost fix cand am fost eu plecat si era un eveniment mare, deci cateva zile nu am putut sa intru pe online si etc. fix in perioada aia scurta pot spune acel om a luat domeniul instant (a fost cred ca liber cateva ore maxim), dupa care m-a contactat ca e si el de pe aici, adica era de pe aici daca vreau sa imi vanda domeniul si desigur am zis nu, nu sunt prost sa platesc pentru ceva care oricum il luam eu atunci si oricum era asa cu intrebare daca sa revenim sau nu pe acel domeniu, din 10 euro nu ajung sa dau 100 ca sa se simta el bine.
    Practic el a luat acel domeniu degeaba ca nu a mai prelungit nimic si acum 1 luna fix a expirat si a primit delete de tot, problema e ca acum am fost online si eram pe faza sa il achizitionez instant dar cum s-a facut ora 12 instant a fost cumparat de un bot deci nu aveam ce sa fac, de data asta este in mana unui de asta care face probabil dropshipping, a mai fost in trecut dupa ce au renuntat cei vechi la el, deci probabil din nou dureaza un an pana la o posibila "cumparare", asa ca acest "plan" a cam cazut din start.
    Poate am fost prost ca nu am cumparat domeniul cand a zis Cristian (fostul fondator acs/anzo/etc.) ca imi face transfer cu 50 de euro si atunci pe vremea aia inca se merita sa il cumparam ca eram la inceput cu acest forum.
    Chiar si anul trecut, poate trebuia sa accept oferta la asta de a cumparat, dar totusi nu cred ca ne aducea vreun beneficiu sa ne mutam acum pe anzo, deoarece alphacs cum este acum este deja de 7 ani, chiar 8 daca luam si numele de dinaintea de anzo.

    Acum asta este, nu avem ce face, domeniul actual nu stiu de cine este detinut deci s-a cam dus treaba cu acesta, era bun pentru alte jocuri de exemplu fivem ca este nume scurt, usor memorabil.

    Cat despre ce s-a discutat in acest topic, de ziua server-ului probabil o sa facem mai multe chestii, deoarece implinim 10 ani, luna aia o sa fiu focusat mai mult pe server si o sa facem mai multe chestii, desigur daca vin idei printre care o sa bag si modul vechi 1 saptamana-2, vedem

    T/C

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  13. Likes Griezmann*, Aerius, tipu' liked this post
Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •