Acestea sunt video-uri mai vechi de pe server, vechi in sensul ca cel cu parasutele este de 9 ani aproape 10 de cand s-a deschis server-ul.
Majoritatea (inafara de cele postate pe canalul lui strumf) sunt facute de jucatorii de pe server de pe vremea aia, nu prea sunt asa multe filmari de atunci + ca dupa asta la putin timp s-a facut comunitatea din alphazone in alphacs, dupa in anzo si dupa iar in alphacs.
Majoritatea video-urilor existente pana atunci le-am repostat si eu pe canalul nostru oficial, dar nu sunt in ordine cronologica ca pana atunci am inceput sa mai postez si eu chestii, deci le-am pus si aici sa le mai vedeti

Am mai facut o data chestia asta la aniversarea server-ului, nu mai tin exact la cati ani parca la aniversarea de 3 ani(primul video), am bagat modul vechi inapoi cateva zile, dupa care in fiecare an am zis sa facem ceva nou si sa nu mai reproducem o "calatorie in timp" pe parte de video, dar parca si la aniversarea de 5 ani am bagat primul mod de atunci.
Daca vreti, la aniversarea de 10 ani facem o saptamana 2 asa, bagam primul si primul mod (fara daysmenu si alte chestii speciale care nu erau pe vremea aia), dupa cateva zile modul de dupa si dupa inapoi la modul actual, am salvat totul de cand este deschis server-ul, poate nu chiar tot, parca primele surse le-am pierdut ca nu faceam backup cum trebuie si s-a mai ars hard-ul o data dar le avea moldovica, dar pana la urma si la el s-a ars hard-ul, dar oricum, am tot ce era pe server de cand l-am deschis deci nu este problema.

Deci daca vreti asa, cand vine aniversarea de 10 ani, ca acum nu cred ca are rost sa bagam mai ales ca sunteti la scoala multi, merge bagat cand este vacanta sa avem/aveti timp sa va distrati pe server